امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۷ کد خبر: ka13970404100

درشهرستان دشتی 3200 واحد صنفی در قالب 12 اتحادیه فعالیت می نمایند، که 785 واحد صنفی آن در کاکی فعالیت می نمایند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری کاکی نیوز به مناسبت روز اصناف   مجید مختاری رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتی در نشستی با اصحاب رسانه شهرستان دشتی  به اقذامات اتاق اصناف اشاره نمود وگفت:درشهرستان دشتی ۳۲۰۰ واحد صنفی در قالب ۱۲ اتحادیه فعالیت می نمایند، که  ۷۸۵ واحد صنفی آن در کاکی فعالیت می نمایند.

وی افزود:در کنار اتاق اصناف شهرستان،۱۲ اimage_۲۰۱۸_۰۶_۲۵-۱۷_۰۶_۵۱_۸۲۶_۶u2تحادیه ویک دفتر در شهر کاکی به همراه دو بازرس خبره ، کار خدمت رسانی به مردم ونظارت بر صنوف   انجام می دهند ودر آینده ی نزدیک  یک دفتردر شهر شنبه نیز ایجاد  می شود

مختاری  تاکید کرد: اعتقاد  داریم خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئوولین  می باشند که  همیشه با قلمی رسا و پر محتوا وبا صداقت و  بدون جناح بندی های سیاسی مشکلات ومطالبات  به حق  مردم را انعکاس می دهند .

مختاری با بیان این که در حال حاضر بازاریان و اصناف ، رزمنده  جبهه اقتصادی می باشند وعده ای  قصد دارند خدمات دولت را زیر سوال ببرند و دولت را ناتوان نشان دهند، برخی هم در بی اهمیت جلوه دادن عملکرد دولت تدبیر و امید می کوشند که این مهم بسیار ناشایست است.

وی ضمن تقدیر از همکاری های اداره صنعت ،معدن و رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان دشتی افزود: در سه ماه نخست سال جاری  تعداد ۳هزارو ۶۴۷ بازرسی از اصناف شهرستان  صورت گرفته است که ۵۰ مورد تخلف صورت گرفته و ۲۰ پرونده آن به تعزیرات حکومتی ارسال و در حال پیگیری است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرستان دشتی یکی از مطالبات اصلی وبحق اصناف ،مساله بیمه قالی بافان شهرستان دشتی اعلام کرد واظهار داشت .در حال حاضر ۱۴۴۸ بافنده قالی بافی، گلیم ب، گبه با و تابلو فرش در شهرستان فعالیت می کنند که تنها ۹۶ نفرآنان بیمه می باشند و۱۹۸ نفر از آنان مراحل بیمه خود را تکمیل کرده اند که انتظار است مسئولین امر در بیمه نمودن آنان تسریع نمایند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها