طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ | کد خبر : 8835
 • به گزارش کاکی نیوز رضا اردکانیان بعدازظهر امروز در نشست بررسی مشکلات صنعت آب و برق استان بوشهر با بیان اینکه حل مشکلات ارائه شده در استان بوشهر مورد تاکید است اظهار داشت: در قرار گرفتن  ۱۵ هزار کیلومتر مربع ...

  ۴۵۶

  به گزارش کاکی نیوز رضا اردکانیان بعدازظهر امروز در نشست بررسی مشکلات صنعت آب و برق استان بوشهر با بیان اینکه حل مشکلات ارائه شده در استان بوشهر مورد تاکید است اظهار داشت: در قرار گرفتن  ۱۵ هزار کیلومتر مربع اراضی کشاورزی در بستر رودخانه مند شهرستان دشتی تجدید نظر می‌‌شود تا  مشکل بهره‌برداران برطرف شود.

  وزیر نیرو بیان کرد: باید در قالب یک دستور العمل اراضی کشاورزی در بستر رودخانه مند شهرستان دشتی مورد بررسی مجدد قرار بگیرد تا حقی از مردم حاشیه این رودخانه تضییع نشود.

  وی، با اشاره به تامین آب آشامیدنی از طریق تاسیسات آب شیرین‌کن در سواحل کشور بیان کرد: بر اساس برنامه ششم توسعه تا پایان این برنامه ۳۰ درصد آب آشامیدنی نوار ساحلی کشور از تاسیسات آب شیرین‌کن از طریق  دریا تامین می‌شود.

  وزیر نیرو با تاکید بر کاهش هدررفت آب از شبکه‌های آبرسانی تصریح کرد: میزان هدررفت آب در استان بوشهر ۱۵ درصد فراتر از میانگین کشوری است که براساس برنامه‌ریزی نوسازی شبکه در استان بوشهر مورد توجه قرار دارد.

  اردکانیان با تاکید بر ارائه راهکار لازم برای کاهش هدر رفت آب افزود: با توجه به کاهش چشمگیر منابع آبی  باید برای کاهش هدر رفت آب راه علاج اساسی ارائه شود.

  وی از اجرایی شدن سه طرح تامین آب در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: در سفر به استان بوشهر  برای اجرای سه طرح تامین آب  ۹۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌شود.

  وزیر نیرو با بیان اینکه در سفر به استان بوشهر سدهای خائیز، دشت پلنگ  و خط انتقال آب از سد باغان به شهرها و روستاهای جم  عملیات اجرایی آن آغاز شد خاطر نشان کرد: حدود ۹ هزار میلیارد ریال اعتبار در اجرای این طرح‌ها حوزه آب استان بوشهر سرمایه گذاری می‌شود این در حالی است که سد دالکی روند اجرایی مطلوبی دارد./تسنیم

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "نشست بررسی مشکلات صنعت آب و برق استان بوشهربا حضور وزیر نیرو"