امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: ka128
مدیر عامل ستاد دیه استان بوشهر

زمینه آزادی ۱۲۵ زندانی جرایم مالی غیر عمد استان بوشهر با برپایی ۲۶ جشن گلریزان در نقاط مختلف فراهم می‌شود.

 

۱۳۹۶۰۹۲۰۱۷۱۱۰۳۵۳۰۱۲۷۵۵۶۱۴

به گزارش کاکی نیوز سید اسماعیل موسوی  در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با قدردانی از مشارکت مردم همیشه در صحنه و خیر استان بوشهر در رسیدگی به مشکلات افراد نیازمند جامعه اظهار داشت: زندانیان جرایم غیر عمد مالی به عنوان یکی از نیازمندان جامعه محسوب می‌شوند که در ماه مبارک رمضان بر توجه به رسیدگی به این افراد افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه رسیدگی مردم نیکوکار استان بوشهر به حل مشکلات نیازمندان در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد گفت: در همین راستا جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی در استان بوشهر برگزار می‌شود.

موسوی جایگاه ستاد دیه استان بوشهردر کشور را مورد اشاره قرار داد و افزود: ستاد دیه استان بوشهربا برپایی جشن گلریزان‌های متعدد در کشور از جایگاه برتری برخوردار است به گونه‌ای که پارسال ۱۳۳ زندانی جرایم مالی غیر عمد با کمک نیکوکاران به آغوش خانواده بازگشتند.

مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهربا قدردانی از مشارکت مردم خیراندیش در جشن‌های گلریزان با اشاره به تامین ۲۱۵ میلیارد ریال بدهی زندانیان جرایم غیرعمد مالی آزاد شده در سال قبل گفت: از این میزان بدهی ضمن  گذشت ۱۴۲ میلیارد ریال از سوی شاکیان ۱۷ میلیارد ریال از سوی خیران، ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی و ۳۵ میلیارد ریال از سوی ستاد دیه تامین شد.

وی از برگزاری ۲۶ جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان خبرداد و خاطر نشان کرد: نخستین جشن گلریزان فردا مصادف با چهارم رمضان در شهر دالکی دشتستان برگزار می‌شود.

مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر با بیان اینکه مراسم جشن گلریزان تا ۲۸ ماه مبارک رمضان در استان ادامه دارد تصریح کرد: زمینه آزادی ۱۲۵ زندانی جرایم مالی غیر عمد استان بوشهر با برپایی ۲۶ جشن گلریزان در نقاط مختلف فراهم می‌شود.

موسوی با اشاره به بدهی ۳۰۰ میلیارد ریالی زندانیان یاد شده خاطر نشان کرد:۱۲۵ زندانی جرایم مالی غیرعمد با ۳۰۰ میلیارد ریال بدهی در حبس که سه نفر آنان زن هستند.

وی جرائم غیر عمد مالی را شامل بدهکاری، مهریه، نفقه، تصادف و حوادث کارگاهی اعلام کرد و گفت: در صورت تامین ۵۰ درصد از بدهی محکومان جرائم غیر عمد مالی زمینه آزادی آنان فراهم می‌شود و به آغوش گرم خانواده باز می‌گردند.

مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر به شماره حساب و نحوه کمک خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی پرداخت و  از نیکوکاران خواست کمک‌های خود را به ستاد دیه از طریق شماره حساب ۰۱۰۵۵۲۳۸۴۱۰۰۵ نزد بانک ملی یا سامانه پرداخت تلفن همراه به نشانی #۷۷۷۷۰۷۷*۷۸۰* بپردازند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها