امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: ka128
استاندار بوشهر:

ستادی با همکاری تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان استان بوشهرباید تشکیل شود.

۱۳۹۶۰۹۰۹۱۱۰۷۵۳۱۷۵۱۲۶۴۸۰۸۴

به گزارش کاکی نیوز     ویه نقل از خبرگزاری تسنیم عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر تجهیز مدارس روستایی استان بوشهر به امکانات لازم آموزشی اظهار داشت: آموزش و پرورش با تعامل و همکاری کمیته برنامه ریزی شهرستان‌ها برای تامین اعتبار مورد نیاز تجهیز مدارس روستایی ضمن شناسایی نیازمندی‌ها، اقدام کنند.

وی با تاکید بر اجرایی شدن طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان در استان بوشهر تصریح کرد: از موجودی اعتباری که برای این طرح در حساب اداره کل روستایی استانداری بوشهر قرار دارد برای ادامه طرح استفاده شود و مابقی اعتبار مورد نیاز هم از مسیر قانونی  پیگیری و تامین می‌شود.

استاندار بوشهربا بیان اینکه اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان  نباید معطوف به کنکور شود گفت: برای کمک به طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان کمک‌های شهرداری و دهیاری‌ها به حساب شورای آموزش و پرورش هر شهرستان واریز شده تا صرف همان شهرستان شود.

گراوند تکمیل فضاهای ورزشی برای استفاده دانش آموزان را در اولویت نخست استان دانست و تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت دهیاری‌ها باید کتابخانه‌های مدارس در روستاها تجهیز شود.

وی با تاکید بر جبران کمبود معلم در روستاهای استان بوشهر افزود: شورای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق  برای جبران کمبود معلم روستاها تعیین تکلیف کنند تا مدارسی که جمعیت آنها کمتر از حد معمول است روستا مرکز شوند.

استاندار بوشهر بر استفاده از ظرفیت مراکز فنی و حرفه‌ای و علمی کاربردی برای کمک به آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: این مراکز مکلفند با وجود ظرفیت‌های مختلفی که دارند همکاری کامل با آموزش و پرورش داشته باشند.

گراوند با اشاره به برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان بیان کرد: ستادی با همکاری تمام دستگاه‌ها به منظور برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان باید تشکیل شود.

وی با بیان اینکه از همه ظرفیت‌های موجود در استان برای اوقات فراغت دانش آموزان استفاده شود تاکیدکرد: تکمیل فضاهای ورزشی برای استفاده دانش آموزان اولویت  نخست اعضای شورای آموزش و پرورش است.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها