طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ | کد خبر : 8809
 • به گزارش کاکی نیوز ، ناصر کرمی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به کمبود نیروی آموزشی در مدارس استان بوشهر اظهار داشت: امسال ۷۰۰ نیروی آموزش و پرورش استان بوشهر بازنشسته می‌شوند که  ...

  ۱۳۹۶۰۵۲۲۱۳۴۹۳۱۴۱۲۱۱۶۳۷۲۵۴

  به گزارش کاکی نیوز ، ناصر کرمی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به کمبود نیروی آموزشی در مدارس استان بوشهر اظهار داشت: امسال ۷۰۰ نیروی آموزش و پرورش استان بوشهر بازنشسته می‌شوند که  تاکنون درخواست بازنشستگی ۵۵۲ نفر دریافت شده است.

  وی از کمبود ۸۹۲ نفرر معلم و نیروی آموزشی در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: در حالی‌که سهمیه استان در آزمون استخدامی استان ۵۲۹ نفر است آموزش و پرورش با کمبود ۸۹۲ نفر نیروی آموزشی مواجه است که با جذب سهمیه استخدامی با هم با ۳۶۳ نفر کمبود نیرو مواجه هستیم.

  کرمی با بیان اینکه شعار امسال اوقات فراغت دانش آموزان هر دانش آموز یک مهارت است گفت: در تابستان  امسال حدود  یک‌هزار و ۶۰۰ همکار فرهنگی برای آموزش ۲۷ هزار دانش آموز در ۲۳۰ مرکز همکاری دارند.

  مدیرکل آموزش و پرورش  استان بوشهر با بیان اینکه امسال یک‌هزار و ۳۰۰ دانش آموز به اردوهای فرهنگی، علمی و ورزشی اعزام می‌شوند خاطرنشان کرد: ۳۰۶ نفر دانش آموز نیز در طرح بنیاد علوی در تهران شرکت می‌کنند، ۳۰۰ نفر هم در قالب اردوهای ورزشی اعزام می‌شوند.

  وی، با بیان اینکه ۲۳۰ میلیون تومان هزینه اوقات فراغت دانش آموزان است افزود: امسال هم ۳ هزار دانش آموز و ۴۰۰ مربی مرد و زن به اردوی هجرت سه اعزام می‌شوند./تسنیم

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "۲۰۳میلیارد ریال هزینه کلاس‌های اوقات فراغت دانش آموزان استان بوشهر"