امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: 8793
فرماندار شهرستان دشتی :

در همه روستاها اگر برای استفاده از آب افرادی غیرقانونی عمل می‌کنند باید قانونی با آنها رفتار شود و انشعاب‌های غیرمجاز آنها نیز بدون ملاحظه قطع شود.

 

jgte_dsc04800به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل از شبکه خبر بوشهر از شهرستان دشتی، عبدالله نادری شامگاه یک‌شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات آب بخش کاکی، وضعیت آب شرب در سال جاری را بسیار نگران‌کننده خواند و اظهار داشت: امسال بدترین سال آبی در کشور است و آب شرب اولویت نخست شهرستان دشتی است هرچند آحاد مردم در مصرف آب شرب صرفه‌جویی کنند.

وی تأکید کرد: اگر احساس کنیم کمبود آب برای مردم مشکل ایجاد می‌کند آب فضای سبز قطع می‌کنیم.

فرماندار شهرستان دشتی ادامه داد: یکی از مصوبه جلسه این است که آب شهری به مدیریت شهری و آب روستایی به مدیریت روستایی واگذار و البته سهمیه مشخص‌ شود.

ادری با بیان این‌ که شهرکاکی بهترین منابع آب دارد،تصریح کرد: در یک سال گذشته شاهد ساخت و سازهایی در روستاهای شهرستان دشتی هستیم که ایرادی هم ندارد و اگر درختانی در این منازل جدید کاشته می‌شود به شرط این که با آبیاری قطره‌ای همراه باشد و آب بهاء پرداخت شود مانعی ایجاد نمی‌کنیم.

وی افزود: این‌که با آب شرب مردم کشت گوجه‌فرنگی انجام و کشاورزی کنند اصلاً قابل‌قبول نیست و باید بر اساس قانون با آنها برخورد شود.

فرماندار شهرستان دشتی یادآور شد: آب مرغداری‌ها و دامداری در بخش کاکی تأمین شود، آنها نیز باید در یک منبع بزرگ ذخیره آب داشته باشند.

وی افزود: گزارش‌های رسیده حاکی است که شهر بادوله مشکل شبکه دارد و تکمیل مجتمع آب‌رسانی این شهر دیده‌ شده است.

فرماندار دشتی گفت: در همه روستاها اگر برای استفاده از آب افرادی غیرقانونی عمل می‌کنند باید قانونی با آنها رفتار شود و انشعاب‌های غیرمجاز آنها نیز بدون ملاحظه قطع شود.

نادری بیان کرد: آب و برق مدیریت شود تا در تابستان دچار مشکل نشویم وقتی مسؤولین باهم ارتباط داشته باشیم مشکلات بهتر حل می‌شود.

وی ادامه داد: امام‌جمعه کاکی ظرفیت بسیار خوبی در بخش کاکی است و از سخنان وی استقبال می‌کنیم.

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها