امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: ka13960213105
وزیر ورزش وجوانان:

در راستای پیشرفت در عرصه ورزشی باید ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش بکارگیری شود.

 

 

 

۲۷۲۴۱۳۷

به گزارش کاکی نیوز مسعود سلطانی‌فر صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در برازجان اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه ورزشی است و باید حمایت خوبی از ورزشکاران این دیار صورت گیرد.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت امکانات و تجهیزات ورزشی زمینه را برای شناسایی هرچه بهتر ورزشکاران و استعدادهای ورزشی فراهم می‌کند و در استان بوشهر نیز باید این شرایط به خوبی فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان خواستار استفاده از امکانات و تجهیزات ورزشی سایر دستگاه‌ها شد و ادامه داد:‌ دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، نیروهای مسلح و مجموعه‌های کارگری امکانات خوبی در اختیار دارند که باید از این ظرفیت استفاده کرد.

وی با تاکید بر شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان، بیان کرد: استان بوشهر در پرورش ورزشکاران از جایگاه مهمی برخوردار است که حضور بوشهری‌ها در تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی و در میدان‌های ملی و بین‌المللی موید این ادعا است.

سلطانی‌فر با تاکید بر توسعه طرح‌های ورزشی در روستاها بیان کرد: یکی از برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان تکمیل طرح‌های نیمه تمام است که این مهم با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود.

وی با تقدیر از هماهنگی و همدلی مسئولان استان بوشهر افزود: با توجه به حمایت مسئولان دستگاه‌های مختلف استان بوشهر باید از ظرفیت‌های ورزشی سایر دستگاه‌ها برای توسعه و گسترش فضاهای ورزشی استفاده کرد.

وزیر ورزش و جوانان توسعه زیرساخت‌های ورزشی را از اولویت‌های این وزارتخانه دانست و گفت: این مهم در  شهرها و روستاها با مشارکت بخش خصوصی مورد توجه قرار دارد.

وی با بیان اینکه استان بوشهر یک استان ورزش‌خیز است تاکید کرد: این استان بیش از ظرفیت موجود، دارای استعدادهای ورزشی است که باید این قابلیت‌ها کشف و شناخته شود که نیاز به توسعه فضاهای ورزشی و تجهیزات مورد نیاز است./مهر

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها