امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: ka13960212102
فرماندار شهرستان دشتی

مساعی گرانسنگ معلمان شریف این دیار با حرکت در مسیر تزکیه، تعلیم و تربیت نیروی انسانی گامهای موثری در ارتقاء اخلاقی، علمی و فرهنگی جامعه و تحقق آرمانهای نظام و انقلاب بر می دارند.

۸۵۵

بسمه تعالی
تعلیم و تربیت در شریعت مقدس اسلام از جایگاه بس والایی برخوردار است آنچان که خداوند متعال در اولین آیات وحی تعلیم انسان به آنچه نمی داند را از عنایات و نشانه های ذات قدسی خود بر شمرده، در احادیث و روایات منسوب به پیامبر(ص) و ائمه معصومین سلام الله علیهم اجمعین علم فریضه و ابزار کسب علم افضل از خون شهیدان قلمداد گردیده است.
از مهمترین برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد بسترهای لازم برای شکوفایی استعدادهای نسل جوان در عرصه های مختلف علمی بوده است که در این مسیر تلاش و مدیریت سازنده و اهتمام آموزگاران گرانقدر به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان مجموعه تعلیم و تربیت نقشی بسیار تعیین کننده و کارآمد به حساب می آید.
در هفته بزرگداشت مقام معلم ضمن عرض تبریک و تهنیت به همه فرهیختگان ارجمند و پاسداشت مقام شامخ معلم شهید استاد مرتضی مطهری مساعی گرانسنگ معلمان شریف این دیار که با حرکت در مسیر تزکیه، تعلیم و تربیت نیروی انسانی گامهای موثری در ارتقاء اخلاقی، علمی و فرهنگی جامعه و تحقق آرمانهای نظام و انقلاب بر می دارند را ارج نهاده توفیقات همگان را از درگاه ایزد متعال مسالت می نمایم.

عبدالله نادری
فرماندار شهرستان دشتی

عضویت کانال خبری کاکی نیوز

تلگرام

https://t.me/kakinews.

پیام‌رسان سروش

https://sapp.ir/kakinews.ir

پیام‌رسان ایتا

https://eitaa.com/ka

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها