امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: ka13960212100

به علت تعلل ونداشتن تخصص کافی پروژه ۳۶واحدی مسکن خورموج پس از۱۰ سال هنوز بلاتکلیف است.

 

photo_2018-05-03_12-20-13

به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، پروژه ۳۶ واحدی مسکن جوانان خورموج که سال ۱۳۸۶ عملیات اجرایی آن توسط فرماندار وقت آغاز شد پس از ۱۰ سال هنوز بلاتکلیف مانده است.

این پروژه که در قالب پروژه ۳۶ واحدی عملیات اجرایی آن در کنار مسکن مهر آغاز شد فقط چند شاخه تیرآهن و چند بلوک علم شده که دل هر بیننده‌ای را بدرد می‌آورد که چرا کار را به دست اهل آن نمی‌دهند که امروز به چنین سرنوشتی دچار شود.

چرا با این افراد برخورد جدی به عمل نمی‌آید؟ ساختمانی که پس از ۱۰ سال نیمه‌کاره رها شده و فقط جوانان قادرند از دور نظاره‌گر این پروژه نیمه‌تمام باشند. مدیران آن زمان چرا نباید بازخواست شوند که بابی تدبیری و مصلحت‌طلبی پروژه‌ای را در اختیار افرادی که این‌کاره نیستند قرار دادند و دل جوانان این دیار که روزی آرزو می‌کردند صاحب‌خانه شوند به درد آورده‌اند.

عدم تدبیر و مدیریت نقش به سزایی در تعطیلی این پروژه داشته که ضرورت دارد دستگاه‌های ذی‌ربط اهتمام ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند و با افراد خاطی برخورد کنند.

نه‌تنها مسکن ۳۶ واحدی جوانان، بلکه مجموعه ۴۳۰ واحدی پروژه مسکن مهر خورموج  نیز اگرچه به مردم تحویل داده شده اما به دلیل این که توسط افراد غیرمتخصص ساخته شد دارای مشکلات فراوان از جمله نداشتن آسانسور، پارکینگ و خدمات رفاهی است.

امید می‌رود دولت دست رابطه مداری، سوءاستفاده از نفوذ و تکیه‌بر معیارهای نابرابر و غیرمعقولانه توصیه، دوستی و خویشاوندی را قطع کند و اجازه ندهد مانند برخی از مدیران دولت اسبق برخی امور را به دست‌گیرند که لایق مدیریت نیستند.

تعدیل یا رفع این معضل اداری نیازمند مشارکت مسئولانه طیف وسیعی از کارشناسان مدیریتی نه‌ تنها در شهرستان دوره‌افتاده دشتی بلکه در کشور در راستای تدوین استراتژی ملی مبارزه با فساد باشد.

رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند نخبگان جامعه حواسشان جمع باشد، مدیران کشور به‌ شدت مراقب باشند و مردم هم با حساسیت، رفتار ما مسئولان و مدیران را تحت نظر داشته باشند تا حرکات ارتجاعی در کشور اتفاق نیفتد.

اسماعیل حاجیانی، خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی

عضویت کانال خبری کاکی نیوز

تلگرام

https://t.me/kakinews.

پیام‌رسان سروش

https://sapp.ir/kakinews.ir

پیام‌رسان ایتا

https://eitaa.com/kakinews

پایگاه خبری کاکی نیوز

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها