طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | کد خبر : 8741
 • اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار بخش کاکی با حضور فرماندار شهرستان دشتی وامام جمعه کاکی وبا حضور خیرین مدرسه ساز و جمعی از مسئولین، در سالن شهید توپال کاکی برگزارشد در این جشنواره عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی به ...

  IMG_1510۱۲۳٫۴۶۷۷

  اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار بخش کاکی با حضور فرماندار شهرستان دشتی وامام جمعه کاکی وبا حضور خیرین مدرسه ساز و جمعی از مسئولین، در سالن شهید توپال کاکی برگزارشد

  در این جشنواره عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی به بیان اهمیت بخش کاکی وفرهنگ سازی جهت جلب مشارکت مردمی پرداخت وگفت:بخش کاکی یکی از بخش های بسیار مهم وتوانمند در زمینه نیروی انسانی است .بخش کاکی وشهرکاکی  انسانهای بزرگ ،کارآمد وبرجسته ای را دردامان خود پرورش داده است که  زبانزده عام وخاص می باشد وآموزش وپرورش این منطقه نیز ،بسیار موفق وپرکار بوده است بطوری که ۱۰ نفر از دانش آموزان وفرهنگیان آن حائز رتبه های برتر استانی در پرسش مهر ،رتبه سوم در قبولی دانشگاه،کسب ۸ رتبه زیر ۱۰۰۰ ورتبه برتر شورای آموزش وپرورش در استان  کسب نموده است.

   

  فرماندار شهرستان دشتی با تقدیر ازخیرین مدرسه ساز ومدرسه یاروتقدیر از برگزاری این جشنواره اظهار داشت : خیرین با مشارکت خود در مدرسه سازی دوکار برجسته انجام دادند،هم با کار خیر خود ، با خدا معامله کرده اند  وهم  باعث تشویق دیگران به امر خیر می شوند.زیرا ما نیاز به فرهنگ سازی در زمینه مشارکت مردمی داریم و هرجا که خیرین مشارکت نمایند. با افتخار حمایت و کمک می کنیم.

  انتظار داریم در زمینه تقویت بنیه علمی شهرداران ودهیاران کمک کنند.زیرا شکوفایی استعدادهای دانش آموزان خود یک سرمایه گذاری است. وبخشدار وشهرداران در برنامه های عمومی وجلسات مسئولین  از همه نخبگان ودانش آموزان موفق تجلیل کنند.

  وی با اشاره به بحران کم آبی در کشور افزود:در زمینه آب وبرق در کشور مشکل داریم،همه مردم باید مصرف بهینه ودرست داشته باشند تا با مشکل جدی مواجه نشویم زیرا بارندگی امسال ۶۰درصد کمتر از سال گذشته داشته ایم وهمراهی وهمکاری مردم را می طلبد.

  نادری با اهمیت برشمردن مساله اشتغال در شهرستان تصریح کرد:در خصوص اشتغال،یک فرصت بسیار خوب در بخش ها و روستای مرکزی وجود دارد که نرخ تسهیلات ۴درصد می باشد. لذا همه باید اطلاع رسانی کنند تا جوانان ومردم از این فرصت برای اشتغال زایی استفاده کنند ولازم است بخشدار محترم و همه مسئولین ،یک نفر را مسئول پیگیری کار مردم قرار دهند تا در بانک ها و ادارات کار مردم عقب نماند.

  فرماندار شهرستان دشتی  در پایان تاکید نمود: در زمینه آموزش وپرورش توجه خاصی به بخش کاکی خواهیم داشت.ودر زمینه حریم رودخانه مند ،با مسئولین مربوطه  صحبت شده است و اجازه نمی دهیم مردم متضرر شوند وبه جد پیگیر حل مشکل هستیم زیراامروز نیاز به وحدت و انسجام ملی داریم.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "برگزاری اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار بخش کاکی"