طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | کد خبر : 8713
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، اسماعیل کاظمی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی اظهار داشت: روابط عمومی‌ها نه تنها ...

  شورای-هماهنگی-روابط-عمومی-های-استان-بوشهر-فعال-می-شود

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، اسماعیل کاظمی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی اظهار داشت: روابط عمومی‌ها نه تنها در اطلاع رسانی نقش برجسته‌ای دارند بلکه بایدبا فرهنگسازی مناسب زمینه را برای مشارکت مردم فراهم و به جریان دسترسی عادلانه و ٱزاد مردم به اطلاعات کمک کنند و بسترساز تنویر افکار عمومی درجامعه باشند.
  وی روابط عمومی‌ها را به عنوان پل ارتباطی بین دستگاه اجرایی با مردم دانست و تصریح کرد:روابط عمومی‌ها بخشی از نظام اطلاع رسانی به‌شمار می‌روند که به کمک رسانه‌ها و سایر ابزارهای ارتباطی  می توانند بیانگر مشکلات مردم از یک سو و اقدامات و خدمات دستگاه اجرایی و دولت از دیگر سو باشند.
  مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل استانداری بوشهر از فعال سازی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان خبر داد و گفت: به‌ منظور ایجاد انسجام و اتخاذ شیوه‌های مناسب و هماهنگی در امور اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر فعال می‌شود.
  کاظمی، افزود: شورای هماهنگی روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر و دبیری اداره کل روابط عمومی استانداری فعال می‌شود.
  وی، وظیفه مهم شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها را هماهنگی اطلاع رسانی دستگاه‌های اجرایی دانست و تصریح کرد: این شورا به اجرای دقیق ماده ٨  آیین‌نامه قانون دسترسی آزاد به اطلاعات کمک می‌کند.
  مسئول استانی کمیسیون قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات  با بیان اینکه روابط عمومی‌ها به عنوان بازوهای اصلی اطلاع رسانی دولت در استان و شهرستان‌ها محسوب می‌شوند خاطر نشان کرد: تعامل، هم‌افزایی در بیان عملکرد دولت  و استفاده از توان علمی و عملی ،نظرات و تجارب اعضاء از اهداف مهم فعال سازی  شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر است.

   

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر فعال می‌شود"