امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر: 8709

نشست هماهنگی بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری رئیس ستاد، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دبیر ستاد و دیگر مسئولان استانی درستانداری بوشهر برگزار شد.

دومین-نشست-هماهنگی-بزرگداشت-روز-ملی-خلیج-فارس-برگزار-شد

به گزارش کاکی نیوز پیش از ظهر امروز دومین نشست هماهنگی بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری رئیس ستاد، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دبیر ستاد و دیگر مسئولان استانی در سالن شماره یک استانداری بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در این نشست گفت: روش کار من در هر مسئولیتی که بودم مشارکتی است و معتقدم که مشارکت در اجرای برنامه ها یک همبستگی و وحدت را به همراه دارد.
مجید خورشیدی بیان داشت: روز خلیج فارس یک روز ملی است که متعلق به همه ایران می باشد.
رئیس ستاد از تمامی دستگاه ها تقاضا نمود جهت همکاری در اجرای برنامه های روز ملی خلیج فارس از هیچ مشارکتی دریغ نفرمایند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز با اشاره به اینکه نامگذاری روز خلیج فارس یادآوری از خودگذشتگی های ملت سرافراز ایران است، افزود: بزرگداشت این روز تاریخی و کهن وظیفه همگانی است تا کسانی که هیچ توجهی به پیشینه تاریخی این منطقه ندارند بیشتر به اصالت نام خلیج فارس پی ببرند.
حمیده ماحوزی اظهار داشت: این جلسه با هدف انسجام بیشتر برنامه و همکاری بین دستگاه ها در اجرای برنامه های روز ملی خلیج فارس می باشد.
در ادامه مدیران دستگاه ها به بیان نظرات و پیشنهادات در خصوص موضوع نشست پرداختند.

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها