امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر: 8706

نمایش « خون و ماتیک » به نویسندگی صحرا رمضانیان و کارگردانی حمید ظریف خواه از اعضا انجمن هنرهای نمایشی فرهنگسرای بعثت کاکی در شهر کنگان اجرا شد.

اجرای-نمایش-خون-و-ماتیک-کاری-از-هنرمندان-کاکی

به گزارش کاکی نیوز وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، کارگردان نمایش خون و ماتیک با اشاره به اجرای این نمایش گفت: این نمایش به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرهای کاکی و بردخون پس از دو شب اجرای موفقیت آمیز در ایستگاه اول خود در شهر دیر، در ایستگاه دوم در شهر کنگان با استقبال خوب مخاطبین تاتر دوست این شهر روبرو شد.

حمیدظریف خواه افزود: این اثر نمایشی کاری مشترک از سوی انجمن هنرهای نمایشی شهرهای کاکی و بردخون است که تور استانی خود را از ۲۷ اسفند سال پیش آغاز کرد و دوست داریم در سال جدید نیز در شهرهای گوناگون استان برای عموم به اجرا در آوریم.

وی اضافه کرد: این نمایش روایت چند داوطلب جنگ در روزهای پایانی جنگ در ایستگاه اندیمشک می باشد که زندگی و اتفاقات پیش رویشان در جنگ را برای خبرنگاری بازگو می کنند تا مستندی شود که تا ۲۳ سال بعد کابوس هر شب خبرنگار می شود.

ظریف خواه ادامه داد: این اثر نمایشی با بازیگری حسین محمودی، معصومه جوادی، حسن بلالی، ابراهیم قایدی، مسعود کردوانی، داریوش جعفری، مهدیه خیاط، مریم جاتوت، زهره احمدی، محبوبه نظری، عاطفه جعفری، سحر فولادی و موسیقی محمد مهدی کشوری بروی صحنه رفت.

وی افزود: تمرینات این نمایش در دو شهر بردخون و کاکی صورت گرفت که از زحمات عبدالرضا نصیری، نامجو زحمتکش و رضا روستایی مسوولین نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش کاکی، مجتمع فرهنگی هنری مفتون و کانون شهید نامدار شهر بردخون تشکر و از همکاری های صمیمانه این دوستان بسیار سپاسگزارم./

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها