امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر: 970201145
فرماندار شهرستان دشتی :

همه دستگاههای اجرایی در جهت جلب رضایت گردشگران از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

 

۱a8k_dsc03998عبدالله نادری در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای فقیه حسنان از توابع بخش مرکزی اظهار داشت: با توجه به اینکه این روستا هدف گردشگری است و سالانه گردشگران زیادی به این روستا عزیمت پیدا می کنند می طلبد توجه جدی به آن صورت گیرد.
وی با بیان اینکه زمینه حضور بیشتر گردشگران در این روستا فراهم شود، افزود: همه دستگاههای اجرایی در جهت جلب رضایت گردشگران از هیچ تلاشی دریغ نورزند.
وی از تقویت زیر ساخت های گردشگری در این روستا خبر داد و ادامه داد: مدیران زمینه سرمایه گذاری مردم در این روستا را فراهم کنند و دولت نیز آماده پرداخت تسهیلات است.
فرماندار دشتی ادامه داد: گردشگری نقش بسزایی در ایجاد اشتغال در هر منطقه دارد که باید از این فرصت در جهت ایجاد شغل برای جوانان این روستا به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی یادآور شد: اولویت اصلی این روستا گردشگری است و روستای فقیه حسنان علاوه بر اینکه برای مردم روستا درآمد ایجاد می کند می تواند درآمد زدایی خوبی برای روستاهای همجوار ایجاد کند.
نادری گفت: با توجه به حضور گردشگران در این روستا ضرورت دارد امکانات گردشگران در این روستا افزایش یابد.\پرتال فرمانداری دشتی

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها