امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر: 8684
فرماندار شهرستان دشتی :

در حال حاضر همه اعضای مدیریت بحران و نیروهای امدادی شهرستان در حال آماده باش صد درصدی هستند.

s68d_dsc04094

به گزارش  کاکی نیوز  عبدالله نادری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دشتی اظهار داشت: زمین لرزه ای به شدت ۵٫۹ دهم ریشتر ساعت ۱۱و ۴دقیقه صبح پنجشنبه حوالی شهر کاکی را تکان داد.
وی افزود: همه مسئولین اعم از وزیر فناوری و اطلاعات، استاندار و معاونین و نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی از دقایق اولیه پیگیر موضوع بودند و آماده هر نوع همکاری هستند.
نادری بیان کرد: از دقایق اولیه زلزله همه مدیران در فرمانداری حضور داشتند و به حمد الله خسارت جانی گزارش داده نشد و خسارت مالی نیز خیلی ناچیز است.
وی با بیان اینکه دستگاههای خدمات رسان شهرستان در آماده باش کامل هستند، ادامه داد: همه مدیران شهرستان باید آمادگی خود را حفظ کنند و هم اکنون نیز اکیپ هلال احمر در محل مستقر هستند وانتظار داریم مردم و گردشگران از حضور در محل کانون زلزله خودداری کنند.
نادری تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی مدیران شهرستان از ماموریت خارج از شهرستان و مرخصی خودداری کنند و مدیران با حضور در مناطق زلزله زده از حوزه های مربوط به خود بازدید و گزارش تهیه کنند.
وی گفت: در حوزه مقاوم سازی در سطح شهرستان کارهای خوبی صورت گرفته و انتظار داریم با اختصاص تسهیلات از بنیاد مسکن کشور واحدهای باقی مانده نیز مقاوم سازی شود.
نادری همچنین بر ضرورت رفع مشکل فنی پست برق۴۰۰ کیلو وات تاکید کرد .مهر

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها