طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ | کد خبر : 8648
 • دراین نشست  عبدالله نادری  فرماندار شهرستان دشتی ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: با توجه به نامگذاری شعار سال به نام ((حمایت از کالای ایرانی)) از سوی مقام معظم رهبری انتظار داریم همه مردم و مسئولین این شعار را سرلوحه ...

  g7i_dsc03580

  دراین نشست  عبدالله نادری  فرماندار شهرستان دشتی ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: با توجه به نامگذاری شعار سال به نام ((حمایت از کالای ایرانی)) از سوی مقام معظم رهبری انتظار داریم همه مردم و مسئولین این شعار را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و با خرید محصولات داخلی از کالای ایرانی حمایت کنند.
  وی از تلاش های مجموعه ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان تقدیر کرد و افزود: قطعا کار شما در نزد پروردگارمتعال از اجرا و ثواب بالایی برخوردار است و خادمی ائمه اطهار افتخاری بزرگ برای هر فردی محسوب می شود که آثار وبرکات زیادی در این دنیا و آخرت دارد.
  نادری بیان کرد: امام حسین(ع) تنها متعلق به شیعیان و مسلمانان نیست بلکه متعلق به همه آزادی خواهان جهان است.
  وی با بیان اینکه حرکتی که امام حسین(ع) انجام داد باعث بیداری بشریت در طول تاریخ شد، خاطر نشان کرد: در گذشته زیارت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) برای همه ما یک آرزو بود ولی به حمدالله امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی این افتخار برای همه شماها است که به عنوان خادم امام حسین(ع) باشید.
  نادری تصریح کرد: مسئولین شهرستان دشتی این آمادگی دارند که با ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان همکاری لازم داشته باشند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "نشست هیات امنای ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان دشتی با فرماندار"