امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر: 8576
فرماندار شهرستان دشتی :

از انتقاده نترسید وانتقاد ها رابپذیرد وتوجیه نکنید.هدف رسانه ها تخریب نیست بلکه بیدارباش وتذکر به مسئولین است.

photo_2018-03-14_07-41-29

:

 

فرماندار شهرستان دشتی دراین جلسه با تقدیر از خادمان به شهدا وخانواده شهدا وگرامیداشت روز شهدا وتشکیل بنیاد شهید وامور ایثارگران اظهار داشت :گرامی می داریم سالروز تشکیل بنیاد شهید و روز شهدا وتکریم وتجلیل می کنیم از خدمات ارزنده  همه کسانی به  شهداوخانواده شهدا ،ایثارگران وجانبازان به ویژه  بنیاد شهید وامور ایثارگران  که خدمات   بسیار ارزنده ای به خانواده شهدا ،خانواده وایثارگران  ارائه می دهند.

فرماندار با تبریک روز شهردار  وتقدیر از خدمات شهرداران افزود: روز شهردار را تبریک می گویم وامیدواریم که با تلاش وجدیت  شهرداران در شهرهای چهارگانه شهرستان،  در سال آینده فضای شاد وبانشاطی درشهرها برای مردم فراهم  کنند.

نادری در ادامه به اهمیت رسانه ها در توسعه وپیشرفت شهرستان اشاره نمود وخطاب به مدیران دستگاههای اجرایی گفت: در بحث رسانه ها مامدیران باید به این باور برسیم که  در یک ساختمان شیشه ای کار می کنیم  و نظارت مردم بر  کارکردها وعملکردما بوسیله رسانه  صورت می گیرد .

فرماندار شهرستان دشتی با تجلیل از زحمات خبرنگاران شهرستان تاکید نمود:: رسانه‌ها فضای بسیار خوبی را در شهرستان برای کار، تلاش و فعالیت ایجاد کرده‌اند و ما باید قدرشناس همه زحماتی باشیم که رسانه‌های شهرستان در جهت توسعه دشتی فراهم می‌کنند و فضا را برای کار همه ما مهیا می‌کنند. زیرا فضابرای کار بسیار مهیا است  ورسانه های شهرستان در این  زمینه پیش قدم هستند  ودر بسیاری موارد رسانه اطلاعاتی ارائه می دهند که مسئولین  بعدا اطلاع رسانه  می کنند.

عبدالله نادری با برشمردان اهمیت اطلاع رسانی به مردم افزود: همه مسئولین ادارات باید در سال آینده در تقویم کاری ادارات خود،  حتمابرگزاری هرسه ماه یکبار، نشست با خبرنگاران  جهت اطلاع رسانی از عملکرد وفعالیت ادارات به مردم برنامه ریزی کنند ودر ارزیابی سالانه این امر مورد توجه قرار می گیرد.  این مصوبه شورای اداری  شهرستان می  باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح نمود: اداراتی که روابط عمومی ندارند از خدمات خبرنگاران برای اطلاع رسانی به مردم استفاده کنند. اطلاع رسانی  ازخدمات دولت وادارات  به مردم باعث دلگرمی ، نشاط وامید به آینده در بین مردم و  جامعه می شود واستفاده از خبرنگاران ورسانه ها باعث تقویت رسانه های شهرستان می شود ولازم  از خبرنگاران در آن نشست‌ها تجلیل و تقدیر شود.

فرماندار با بیان اینکه  ما باید رسانه‌ها را تقویت کنیم اظهار داشت :از انتقاده  نترسید وانتقاد ها رابپذیرد وتوجیه نکنید.هدف رسانه ها تخریب نیست بلکه بیدارباش وتذکر  به مسئولین است. ولازم است  دستگاه‌هایی اجرایی ارتباط بیشتری با رسانه‌ها داشته باشند .

وی به بحث حقوق شهروندی اشاره کرد و بابیان این‌که ارائه خدمات بهتر وسریع تر  یکی از مهم‌ترین راه‌های احترام به حقوق  شهروندان می باشد   تصریح کرد: مردم باید از حقوق خودآگاه شده و به اطلاعات آزاد  وشفاف دسترسی داشته باشند و رسانه‌ها در این زمینه فرهنگ‌سازی کنند زیرا خیلی از افراد جامعه هستند که از حقوق اولیه خود مطلع نیستند.

فرماندار شهرستان دشتی خطاب به مدیر مخابرات شهرستان دشتی در پاسخ به سوالات پایگاه خبری کاکی نیوزاظهارداشت:گزارشی از وضعیت مخابرات وتلفن ثابت و سیار بخش کاکی وشهر کاکی ظرف مدت دوهفته تهیه وبه فرمانداری ارائه دهید تا برای رفع مشکلات مردم از امکانات شهرستان واستان استفاده نماییم

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها