امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر: 8558

60 دختر دانش آموز سوم ابتدایی مدارس روستاهای بخش کاکی رسیدن به سن تکلیف را در فاطمیه روستای کردوان علیا جشن گرفتند.

photo_2018-03-06_13-00-19

به مناسبت ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) وهفته تربیت اسلامی آیین جشن عبادت دانش آموزان دختران روستاهای بخش کاکی با حضور امام جمعه ،رئیس ومسئولین  آموزش وپرورش صبح امروز برگزارشد.

در این آیین باشکوه حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی با تبریک ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) گفت:  خوشا بحال شما دانش‌آموزان که امروز جشن عبادتتان را در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)و در فاطمیه حضرت صدیقه طاهره ،فاطمه زهرا(س) جشن گرفته اید و  در حقیقت از امروز خداى متعال با همه‌ عظمت و جلال خود، شما را به حضور پذیرفته است  با شما حرف مى‌زند و شما را مخاطب خود قرار مى‌دهد.

وی افزود:باید از مسئولین آموزش وپرورش  منطقه کاکی ، مدیران معلمان  تقدیر و تشکر نمود که در جهت برپایی این مراسم با بضاعت کم ،شرایط را برای فرزندان این روستا ها  مهیا نمودند تا امروز این جشن باشکوه برگزارشود.

در ادامه عزیز بردستانی رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی   هدف برگزاری این جشن را ترویج فرهنگ دینی، قرآنی و توسعه فرهنگ حجاب و عفاف در مدارس اعلام کرد واظهار داشت: این جشن برای نخستین بار برای  دانش آموزان  دختر سوم ابتدایی ۲۵ مدرسه روستایی منطقه کاکی در روستای کردوان علیا برگزار می شود که از همکاری وهمراهی   حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای  محمدی امام جمعه بخش کاکی  در برگزاری جشن عبادت این دانش آموزان  تشکر می نماییم.

رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی   خطاب به دانش آموزان تاکید کرد: از هم اکنون که به سن تکلیف رسیده اید، باید کارها و تلاش هایتان بیشتر شده و عبادت، علم و تربیت همه در کنار یکدیگر باشد وبه حجاب واقامه نماز اول وقت اهمیت دهید.

در این برنامه پس از قرائت  واجرای چند برنامه فرهنگی و سوگندنامه جشن عبادت، هدایای از طرف امام جمعه وآموزش وپرورش به دانش آموزان داده شد.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها