طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ | کد خبر : 8532
 •     در این مراسم غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی  آموزش وپرورش منطقه کاکی باتبریک سالروز تاسیس نهاد مقدس امورتربیتی بدست معمارات تعلیم وتربیت اسلامی به بیان اهمیت جشن عبادت اشاره نمود وگفت: خاطره جشن تکلیف، یک خاطره شیرین تربیتى ...

   

   

  photo_2018-02-27_13-05-10در این مراسم غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی  آموزش وپرورش منطقه کاکی باتبریک سالروز تاسیس نهاد مقدس امورتربیتی بدست معمارات تعلیم وتربیت اسلامی به بیان اهمیت جشن عبادت اشاره نمود وگفت: خاطره جشن تکلیف، یک خاطره شیرین تربیتى و معنوى است  وشما دانش آموزان با ورود به این سن باید به تکالیف دینی و مسئولیت های که بر دوش شما گذاشته می شود به خوبی عمل کنید.

  وی با بیان بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در جشن عبادت دانش آموزان افزود: مقام معظم رهبری در جمع دانش آموزان مکلف فرمودند شما دانش آموزان خودتان را بادانش، مجهّز کنید؛ ورزش و سلامت جسمانی را هم جدّی بگیرید؛ زیرا امروز جوانهای ما بایستی، هم سلامت جسمی، و هم سلامت معنوی، و هم سلامت فکری را با هم داشته باشند و برای خودشان نگه دارند. سلامت جسمی را با ورزش و با تغذیه‌ی مناسب؛ سلامت معنوی و قلبی را هم با توجّه به خدا، با نماز، با دعا، با توسّل، با یاد شهدا؛ سلامت فکری را هم با کتاب‌خوانی تأمین کنید.

  در این مراسم پس از اجرای چند برنامه ی فرهنگی وهنری به دانش آموزان هدایای تقدیم شد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "برگزاری جشن عبادات دانش آموزان دبستان آسیه"