امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: ka13961130124
فرماندار دشتی

همه مسئولین ادارات باید اهتمام جدی به رسانه ها داشته و رسانه ها نیز مشکلات مردم و جامعه را به خوبی انعکاس دهند.

 

۱۳۹۶۱۱۲۲۰۰۱۶۴۷_Test_PhotoHاولین نشست اصحاب رسانه شهرستان دشتی با فرماندارشهرستان دشتی برگزارشد.

در این نشست دوستانه عبدالله نادری فزماندار شهرستان دشتی به اهمیت نقش رسانه ها در پیشرفت  وپویایی جامعه اشاره نمود وگفت: رسانه ها فضای امید به آینده و کار و تلاش را در دشتی ایجاد نمایند. رسانه نقش تاثیرگذار در دنیا و کشور دارد به گونه ای که امروز اگر کاری صورت می گیرد، ولی پوشش رسانه ای نداشته باشد بی فایده است.

عبدالله نادری با بیان اینکه رسانه ها در حوزه های مختلف می توانند به خوبی ایفای نقش نمایند، تاکید کرد: به رسانه های شهرستان دشتی باید توجه ویژه شود. همه مسئولین ادارات باید اهتمام جدی به رسانه ها داشته و رسانه ها نیز مشکلات مردم و جامعه را به خوبی انعکاس دهند.

وی با بیان اینکه اگر موضوعی به عنوان دغدغه جدی منطقه است رسانه باید به صورت خاص به آن بپردازد تا باعث توجه مسئولین و مردم به آن شود، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کشور جهت گیری رسانه ها باید به سمت امید آفرینی باشد.

نادری با اشاره به اینکه اگر در جامعه ای امید از بین برود پیشرفت و توسعه ای وجود نخواهد داشت، عنوان کرد: باید با نقدهای منصفانه به پیشرفت کشور کمک شود. نقد و امید آفرینی در جامعه باعث پیشرفت می شود. رسانه های شهرستان دشتی فضای امید به آینده و کار و تلاش را در جوانان ایجاد٬ و به توسعه شهرستان کمک کنند.

فرماندار شهرستان دشتی از تلاش های خبرنگاران شهرستان تقدیر کرده و افزود: خبرنگاران و فعالین رسانه شهرستان دشتی دلسوزانه و بدون هیچ چشم داشتی خبرهای شهرستان را پوشش می دهند که از این تلاش ها تقدیر می شود.

وی بر لزوم برگزاری دوره آموزشی برای خبرنگاران شهرستان تاکید و اضافه کرد: عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان دشتی رصد می شود و بزودی نیز نشست خبری رسانه ها با مسئولین برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان دشتی با بیان اینکه تا زمانی که من در این شهرستان حضور دارم هیچ مدیری حق شکایت از رسانه ها را ندارد، افزود: کارگروه اجتماعی در دشتی فعال و از همه ظرفیت های شهرستان برای توسعه دشتی استفاده می شود. سمن ها و جوانان ظرفیت خوبی برای توسعه شهرستان به شمار می روند که باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده گردد.

وی با اشاره به اینکه در هفته یک روز به بازدید از روستاهای منطقه اختصاص می‌دهد، تصریح کرد: با حضور میدانی در تمام روستاهای شهرستان دشتی، مسائل و مشکلات روستاها را از نزدیک مورد بررسی قرار می دهم تا در کمیته برنامه‌ریزی سال ۱۳۷۹ تأمین اعتبار گردد.

وی تأکید کرد: شهرستان دشتی دارای آثار تاریخی و فرهنگی خوبی است٬ اما باید در این زمینه بیشتر بررسی شده و آنچه برای مردم مهم است مدنظر ماست، که توجه ویژه‌ای به حوزه سلامت و فرهنگ مردم‌ داریم.

نادری با اشاره به اینکه باید فرهنگ کار در جامعه احیا شود، تأکید کرد: خیلی از کشاورزان به شیوه‌های اجدادی اقدام به تولید محصول می‌کنند که بدون تردید می‌توانیم با فرهنگ‌سازی بخش کشاورزی را توسعه و ارتقا دهیم، خبرنگاران نیز می‌توانند در این زمینه نقش‌آفرینی کنند.

فرماندار شهرستان دشتی اضافه کرد: جوانان جویای کار وجود دارد اما حاضر به کار در بخش کشاورزی و آبزی‌پروری نیست و این درد جامعه ماست که اشتغال هست ولی کار نمی‌کنند و همه به دنبال کارهای اداری هستند.

نادری همچنین در رابطه با انتصاب معاون سیاسی و اجتماعی در فرمانداری شهرستان دشتی با بیان اینکه عجله ای برای انتخاب معاون سیاسی و اجتماعی ندارم، اظهار داشت: معاون باید کسی باشد که بیشترین نگاهش با نگاه فرماندار باشد٬ چون فرماندار بخشی از اختیارات خودش را به معاون می دهد لذا باید شخصی انتخاب نماید که به اهداف خودش نزدیک باشد.

خورموج نیوز

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها