امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: 8485
فرماندارشهرستان دشتی:

از انتقاد خبرنگاران استقبال می‌کنم و تا زمانی که در شهرستان حضور دارم از هیچ خبرنگاری شکایت نمی‌کنم و هیچ مدیری نیز حق شکایت از خبرنگاران را ندارد.

 

photo_2018-02-19_12-02-01

به گزارش   کاکی نیوز وبه نقل ازخبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، عبدالله نادری بعد از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی، اظهار داشت: یکی از وظایف فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به خواسته‌ها و مشکلات خبرنگاران است و در بحث آموزش خبرنگاران آماده همکاری هستیم

وی با بیان این‌که شفاف‌سازی از نکاتی است که باعث رشد و توسعه کشور می‌شود، افزود: از حضور فعالان رسانه‌ای در شهرستان دشتی بسیار خرسندیم و خبرنگاران شهرستان را نیروهای توانمند دیده‌ام.

فرماندار شهرستان دشتی با بیان این‌که باید عمل‌گرا باشیم، تصریح کرد: جلسه بررسی مشکلات خبرنگاران و فعالان خبری شهرستان با هدف دستیابی به راه و کارهای مناسب برای ارتقاء سطح دانش اجتماعی شهرستان دشتی در اسفندماه سال جاری با حضور همه مدیران و خبرنگاران برگزار می‌شود.

نادری گفت: معتقدم که خبرنگاران در توسعه شهرستان دشتی تاثیرگذار هستند و از انتقاد آنها استقبال می‌کنم و تا زمانی که در شهرستان حضور دارم نه تنها از هیچ خبرنگاری شکایت نمی‌کنم بلکه اجازه نمی‌دهم که مدیری از خبرنگاران شکایت کند.

وی از تلاش برای ایجاد بانک اطلاعاتی ظرفیت‌های شهرستان دشتی خبر داد و افزود: به دنبال ایجاد یک بانک اطلاعاتی از ظرفیت‌های شهرستان دشتی در استان بوشهر هستیم تا از نظرات نخبگان شهرستان که در خارج از شهرستان و استان هستند استفاده کنیم.

نادری تأکید کرد: کارگروه اجتماعی در شهرستان دشتی فعال و از ظرفیت سمن‌ها در شهرستان استفاده شود و استفاده از جوانان در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار شهرستان دشتی با اشاره به این‌که در هفته یک روز به بازدید از روستاهای منطقه اختصاص می‌دهد، گفت: در تمام روستاهای شهرستان دشتی حضور میدانی پیدا خواهم کرد و مسائل و مشکلات روستاها را از نزدیک موردبررسی قرار داده تا در کمیته برنامه‌ریزی سال ۱۳۹۷ تأمین اعتبار شود.

وی تأکید کرد: شهرستان دشتی دارای آثار تاریخی و فرهنگی خوبی است اما باید در این زمینه بیشتر بررسی شود و آنچه برای مردم مهم است مدنظر ماست و توجه ویژه‌ای به حوزه سلامت و فرهنگ مردم‌ داریم.

فرماندار شهرستان دشتی با بیان این‌که باید فرهنگ کار در جامعه احیا شود، تأکید کرد: خیلی از کشاورزان به شیوه‌های اجدادی اقدام به تولید محصول می‌کنند و بدون تردید می‌توانیم با فرهنگ‌سازی بخش کشاورزی را توسعه و ارتقاء دهیم که خبرنگاران می‌توانند در این زمینه نقش‌آفرینی کنند.

وی اضافه کرد: جوانان جویای کار وجود دارد اما حاضر به کار در بخش کشاورزی و آبزی‌پروری نیست و این درد جامعه ماست که اشتغال هست ولی کار نمی‌کنند و همه به دنبال کارهای اداری هستند.

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها