امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر: 8450

همزمان باششمین روز از دهه مبارک فجر همایش تشکیلاتی "یاوران انقلاب" در بوستان معلم شهر کاکی برگزار شد.

 

photo_۲۰۱۸-۰۲-۰۶_۱۹-۵۸-۴۱

در این همایش عزیز بردستانی رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب به اهمیت تشکیلات دانش آموزی پیشتازان اشاره کرد وگفت:همایش یاوران انقلاب زمینه ای برای نمایان ساختن انسجام تشکیلاتی دانش آموزان بعنوان فرزندان انقلاب است.

وی تلاش برای ارتقای سطح علمی و کسب موفقیت ها، خودسازی و مشارکت گسترده در عرصه های مختلف را از وظایف دانش آموزان در راه اعتلای کشور برشمرد.

در ادامه سید علی اکبر فاطمی رئیس شورای شهر کاکی با گرامیداشت دهه مبارک فجر تبیین آرمانهای بلند امام راحل به نسل جوان را امری ضروری دانست و افزود: اکنون به برکت انقلاب اسلامی و جانفشانی شهدا شاهد موفقیت های بسیاری در عرصه های مختلف علمی هستیم.

حفظ و اعتلای هویت اسلامی و ایرانی دانش آموزان، افزایش نشاط، پویایی، امید و تجدید قوای نیروهای انقلاب درعرصه های اجتماعی را از دیگر اهداف برگزاری اجرای آئین حاملان قرآن این همایش عنوان کرد.

همایش تشکیلاتی یاوران انقلاب برای دومین سال متوالی همزمان با دهه مبارک فجر  برگزار می شود. این همایش باحضور ۲۵۰نفر از اعضای تشکیلات پیشتازان (دانش آموزان دختر) سازمان دانش آموزی منطقه کاکی  و باهدف ارائه توانمندی

در حایشه همایش  غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی اداره آموزش وپرورش  مسئول  سازمان دانش آموزی منطقه کاکی به اهداف همایش اشاره کرد وگفت: در این همایش یک روزه که با همکاری شهرداری وآتش نشانی وهلال احمر شهرستان دشتی برگزار می گردد،دانش آموزان با مهارت های تشکیلاتی در قالب چوب و گره بندی، فریاد شادی، مخابره با پرچم، امداد و نجات، فرامین گنگ، همراه با اجرای برنامه های متنوع تشکیلاتی به اجرا خواهد رسید. سخنرانی، اجرای برنامه های فرهنگی، جشن انقلاب، گارد پرچم، قرائت متن سوگند پرچم و اجرای سرود را از جمله برنامه های این همایش بود.

photo_2018-02-07_13-10-15 photo_2018-02-07_13-09-59 photo_2018-02-07_13-10-09 photo_2018-02-07_13-09-59

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها