امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: 8410
امام جمعه کاکی:

مردم به یاری زلزله زدگان غرب کشور بشتابند.

 

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۵_۱۴-۴۸-۵۶

در این جلسه حجت الاسلام محمد محمدی امام‌جمعه کاکی  با بیان این که مردم به یاری زلزله زدگان غرب کشور بشتابند گفت: از مردم ولایتمدار، انقلابی و همراه این بخش تقاضا می‌کنم هر چه در توان دارند نسبت به مردم زلزله‌زده کمک کنند.
وی افزود: باید از ظرفیت ستاد عتبات عالیات در این مسیر استفاده شود موکب‌های زیادی همراه با تجهیزات داشته‌ایم و نیاز است به سمت‌وسوی آن منطقه اعزام شوند و از اقلامی مانند پتو که در موکب‌ها مهیا شده بود به کرمانشاه ارسال شود.
محمدی تأکید کرد: چادر، پتو و سائل گرم‌کننده ظرفیت عظیمی است و درخواستم از ستاد عتبات عالیات این است که پتانسیل‌هایی که در بحث اربعین جمع شده لازم و ضروری است که در مناطق زلزله‌زده استفاده شود و نباید از این مسئله غفلت کنیم.
بخشدار کاکی نیز گفت: مردم کاکی در همه زمینه‌ها پیش‌قدم بوده‌اند و آماده کمک به زلزله‌زدگان هستند.
اسدالله حاجیانی افزود: مردم بخش کاکی شهرستان دشتی استان بوشهر هم مانند سایر هم‌وطنان ضمن ابراز همدردی با افراد حادثه‌دیده در حال جمع‌آوری کمک‌های خود در جهت امدادرسانی هستند و دستگاه‌های مسئول در این زمینه با تمام توان فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
فرمانده حوزه ولی‌عصر کاکی نیز گفت: مردم این بخش در کمک به زلزله‌زدگان مشارکت می‌کنند.
سرهنگ پاسدارعبدالله اسکندری افزود: بسیج، هلال‌احمر و کمیته امداد اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرده‌اند که ظرف ۲۴ ساعت آینده اولین محموله کمک‌های مردم از کاکی بارگیری و پس از بسته‌بندی در مرکز شهرستان به کرمانشاه ارسال می‌شود

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها