امروز: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: 8387
در کاکی:

اولین دوره آموزش خبرنگاری دانش‌آموزی با شرکت 80 دانش‌آموز از طرف سازمان دانش آموزی منطقه کاکی برگزار شد.

photo_2017-11-11_08-16-58

به گزارش پایگاه  تحلیلی خبری کاکی نیوز  ، یک دوره کارگاه آموزشی خبرنگاری با حضور۸۰ تن از دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی منطقه کاکی در کانون فرهنگی تربیتی باقر العلوم  برگزار شد.

 در این کارگاه غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش ومسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی وخبر گفت: کارگاه آموزشی خبرنگاری پانا با هدف آشنایی دانش آموزان با اصول خبرنویسی و گزارش خبری ، تنظیم خبر، مبانی نظری خبر تشکیل شده است وانتظار داریم  دانش آموزان شرکت کننده در این کارگاه با جدیت خبرهای حوزه آموزش وپرورش را در اولویت قرار دهند.

  وی در خصوص اهمیت و جایگاه خبرنگاری و رسانه ها گفت : خبرنگار می تواند در برجسته کردن موفقیت های دانش آموزان و فرهنگیان نقش ویژه ای داشته باشد. لذا شما دانش آموزان خبر نگار لازم است در نوشتن اخبار ضمن نوشتن تیتر های جذاب،صداقت و امانت را سر لوحه کار خبر نویسی قرار داده  و روحیه ی نقد و پرسشگری را درخودتقویت کنید

مسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی اطلاع رسانی و خبر را یک وظیفه مهم و کلیدی ارزیابی کرد و از دانش آموزان خواست با توجه به فراهم شدن زمینه بروز و ظهور استعدادهای دانش آموزان در این خبرگزاری در راستای پرورش فرهنگی و خبری خود گام بردارند.

آموزش اصول خبرنویسی، چگونگی تهیه خبر و عکس خبری، شرح وظایف دانش آموزان خبرنگار و چگونگی ارتباط آنان با خبرگزاری پانا ازجمله مباحث این جلسه بود.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها