امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: 96080912
در کاکی:

یادواره۱۳شهید دانش آموز بخش کاکی با حضور بخشدار وسایر مسئولین در دبیرستان خدیجه کبری کاکی برگزار شد.

 

photo_۲۰۱۷-۱۰-۳۱_۱۴-۰۵-۴۵

در این یادواره مهراب کیانی مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهربا بیان اهمیت برگزاری یادواره شهدا اظهار داشت :تکریم شهدا برای نسل جوان به منظور سرلوحه و چراغ زندگی آنان در همه عرصه های زندگی اجتماعی و فردی لازم و ضروریست .

وی افزود: هریک از شهدای دفاع مقدس مردان بزرگی هستند که به خاطر دفاع و پشتیبانی از کیان و شرف ملت ایران از جان خود گذشتند و این آئین ها فرصت مغتنمی برای معرفی گوشه ای از سلحشوریها و شهادت طلبی جوانان این مرز و بوم و نسل حاضر است.

مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر تاکید نمود:شهدای والامقام با تاسی از اعمال و رفتار مولای خود  درس فداکاری ، وفاداری ، از خود گذشتگی و شجاعت ، شهامت ، صداقت و آزادی ،عزت،بصیرت،استقلال وفتح قله های پیشرفت را  به ما آموختندو با نثار خون خود حیات جاودان یا فتند وامروز آنان ناظر اعمال ورفتار ما می باشند ولازم است  همه ما به ویژه دانش آموزان با سیره عملی شهدا آشنا شوند زیرا شهادت مسیر تکامل انسان می باشد وحضور امروز ما در این یادواره به دعوت شهدا است..

وی با بیان این که امروز استقلال، عزت، سربلندی و اقتدار اسلامی مرهون خون شهداست، افزود: برگزاری یادواره شهدا باعث می شود از مسیر شهدا دور نشویم و یاد و خاطره آنان را زنده نگه داریم

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها