امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: ka9680311

بیستمین دوره ی انتخابات شورای دانش آموزی مدارس منطقه کاکی همزمان با سراسر کشور دردبیرستان خدیجه کبری ,آموزشگاه برگزار شد.

 

photo_2017-10-25_12-17-09

به گزارش کاکی نیوز در این مراسم اسدالله حاجیانی بخشدار بخش کاکی  شورای دانش آموزی را از ارکان بسیار مهم مدارس نام برد وگفت:شکیل شوراهای دانش اموزی در مدارس می تواند ایجاد زمینه مشارکت اجنماعی و حتی مسئولیت پذیری در  دانش آموزان را محقق سازد و فرصت لازم را برای فراهم کردن زمینه مساعد در جهت تبادل تجربه و همدلی در بین دانش اموزان و تعادل فکری و اندیشه بوجود می آورد.

وی افزود کرد :شورای دانش آموزی فرصتی مناسب برای مشارکت عملی دانش آموزان در توسعه و تقویت فعالیت های آموزشی، تربیتی، فرهنگی و هنری در مدارس است.
این مسئول اضافه کرد: مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه ،همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت و ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه برشمرد.

در ادامه عزیز بردستانی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کاکی به اهمیت ونقش شوراهای دانش آموزی اشاره نمود وگفت: انتخابات شورای دانش آموزی در همه ۵۶واحدآموزشی و پرورشی دوره های تحصیلی ابتدایی  و متوسطه اول و دوم برگزار شد.
وی افزود: تکریم دانش آموزان، تقویت خودباوری و اعتماد به نفس در آنان، تمرین مشارکت جویی و مسئولیت پذیری، توجه به خواسته های دانش آموزان و توسعه فعالیت های گروهی در آنها از جمله اهداف این انتخابات است.

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها