امروز: سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۶ کد خبر: 8286
به مناسبت هفته دولت در شهرستان دشتی:

در سومین روز از هفته دولت سه پروژه عمرانی در شهرستان دشتی افتتاح و عملیات اجرایی یک پروژه نیز آغاز شد.

 

n82644158-71829512

به گزارش کاکی نیوز وبه نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، بهره‌برداری از پروژه تعریض قطعه دوم محور خورموج _مل‌گل به طول ۴ کیلومتر و عرض ۲۳٫۶ متر، ۵۲ دستگاه ابنیه و بااعتبار ۷۳ میلیارد ریال انجام شد.

بر اساس این گزارش، افتتاح مرکز بهداشتی درمانی شهیدان توپال بادوله با اعتبار ۱۹ میلیارد ریال دومین پروژه‌ای بود که امروز با حضور مقامات استانی و محلی افتتاح شد.

این مرکز بهداشتی در زمینی به مساحت ۲۸۷۷ مترمربع احداث‌ شده که زمین این مرکز توسط خانواده شهیدان توپال برای ساخت این مرکز اهدا شده بود که از این خانواده تقدیر شد.

طرح آبخیزداری منابع طبیعی در حوزه‌های چاه‌گاه و کردلان شهرستان دشتی سومین پروژه عمرانی در شهرستان دشتی بود که با حضور معاون امور عمرانی استانداری بوشهر به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: وسعت و عرصه تحت پوشش این طرح ۲۷۶۰ متر، ارتفاع آن ۱۱۰ متر و طول تاج ۱۵۲ می‌باشد.

سهیل مهاجری بااینکه طرح آبخیزداری دشتی ۵۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار شد که از محل اعتبارات نفت تخصیص یافت افزود: هدف از این طرح آبخیزداری، حفظ اب و خاک، توسعه و احیای کشاورزی و مدیریت خشک‌سالی است.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر نیز اظهار داشت: در هفته دولت ۴۲۲ طرح عمرانی با ۵۱۷ میلیارد تومان در استان بوشهر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

با حضور معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، عملیات اجرایی استادیوم شماره دو خورموج در زمینی به مساحت ۲۴ هزار مترمربع و با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در جوار پروژه مسکن مهر خورموج آغاز شد.

این استادیوم ورزشی با چمن مصنوعی با ابعاد استاندارد و پیست دوومیدانی احداث می‌شود.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها