امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۶ کد خبر: 8283

آیین جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شامگاه پنجشنبه دوم شهریورماه در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) بوشهر برگزار شد

 

۰۲۱

در این مراسم قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خطاب به دانش‌آموختگان رشته پزشکی گفت: زکات علم‌اندوزی و دوره‌هایی که با موفقیت سپری کردید، خدمت خالصانه و متعهدانه به مردمی است که حقیقتاً نیازمند هستند.

دکتر حیدر عزیز نژاد اظهار داشت: شما از اکنون به‌عنوان پزشکان کشور نقش بسیار ارزنده، مهم و حساسی بر عهده خواهید داشت.

وی اضافه کرد: شما به‌عنوان مجریان و سازندگان اصلی نظام سلامت می‌بایست گام‌های مؤثری در راستای ارتقا و خدمت به مردم بردارید.

دکتر حیدر عزیز نژاد افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت فرصتی فراهم‌شده که کشور و نظام درمان و سلامت از وضعیت قبلی خود خارج شود و این مقدور نخواهد بود مگر با تعهد، کوشش، اعتقاد و ایمان شما به خدمت‌رسانی به همنوعان خود، تا بتوانید خدمات ارزنده‌ای به ملت ارایه دهید.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر نیز اظهار داشت: شما سفیران علم و فرهنگ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستید و در هرکجا که باشید رفتار و منش شما بیانگر دانشگاهی است که در آن تحصیل‌کرده‌اید.

دکتر سید سجاد اقبالی افزود: شما در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تحصیل کردید و از امروز مأموریت شما در عرصه سلامت آغاز می‌شود و امید است بادانشی که اندوخته‌اید و با پایبندی به اصول فرهنگی و اخلاقی، خدمات ارزنده‌ای در راستای پیشبرد کشور، ارایه دهید.

وی بابیان اینکه اداره کشور در آینده به دست دانشجویان امروز خواهد بود اظهار داشت: دانشجویان ما در هر گوشه‌ای از کشور و دنیا که ادامه تحصیل دهند و یا ارایه خدمت کنند باعث افتخار و سربلندی ما خواهند بود و انتظار ما این است که با همه توان علمی و اخلاقی به کمک ما بیایند و برای ما الگو و نمونه باشند.

رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: فارغ‌التحصیلان همواره سعی به آموزش مداوم و به‌روز نگه‌داشتن اطلاعات علمی خود کنند و وجدان کاری و اخلاق حرفه‌ای را سرلوحه خویش قرار دهند.

دکتر محمدرضا روان بد بابیان اینکه آرزوی مسئولان دانشگاه، شادابی، تندرستی و عاقبت بخیری دانشجویان است افزود: مهم‌ترین وظیفه دانش‌آموختگان ارایه خدمت باکیفیت به مردم است.

گفتنی است در این جشن پس از قرائت سوگندنامه توسط دانشجویان، از دانشجویان دانش‌آموخته تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها