امروز: سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۶ کد خبر: ka139606014
امام جمعه کاکی:

همه باید دولت اسلامی را درراه رسیدن به اهداف عالیه نظام و عملیاتی شدن فرمان‌ها مقام معظم رهبری کمک کنند.

ka45875

به گزارش کاکی نیوز  وبه نقل از  خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام محمد محمدی در خطبه‌های این هفته شهر کاکی که با حضور اقشار مختلف مردم در مصلای شهید بهشتی این شهر اقامه شد به تبیین بیانات و توصیه‌های ارزشمند و مهم حضرت امام خامنه‌ای در باب تربیت دینی و انقلابی پرداخت و اظهار داشت: امروز مهم‏ترین وظیفه ما تقویت روحیه دینی و انقلابی در جوانان است.

وی افزود: مسوولان به‌گونه‌ای عمل نکنند که جریان انقلابی تضعیف و جریان مقابل آن در محیط‌های فرهنگی، دانشگاهی و تبلیغات دینی تقویت ‏شود.

امام‌جمعه کاکی تصریح کرد: مساجد کانون رویش حججی‌هاست و رویش‏‌های مسجدی مرز گفتمان لیبرالیسم و اسلام ناب است که به خوبی تحقق یافته است.

محمدی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری فرمودند عمده وظایف رئیس‌جمهور گشایش اقتصادی و ارتقاء فرهنگ دینی مردم‏ است.

وی با اعلام این که فرصت‏‌ها و ظرفیت‌های دولت دوازدهم در تحقق مطالبات مردم است، بیان کرد: شهید رجایی و باهنر اسوه‏‌های دولتمردان در حکومت اسلامی هستند و مدیریت جهادی، کلید حل مشکلات کشور الگوی مدیریت موفق شهید رجایی است.

محمدی از خدمات و تلاش‌های بخشدار و مدیران بخش کاکی تقدیر کرد و یادآور شد: همه باید دولت اسلامی را درراه رسیدن به اهداف عالیه نظام و عملیاتی شدن فرمان‌ها مقام معظم رهبری کمک کنند.

امام‌جمعه کاکی از فعالیت و تلاش‌های شوراهای اسلامی سابق شهرهای کاکی، بادوله و روستاها تشکر و برای شوراهای جدید ارزشی توفیق کرد و ادامه داد: از شورای کاکی در انتخاب سرپرست شهرداری و از شورای اسلامی شهر بادوله در ابقا و انتخاب مجدد شهردار آسیایی تشکر می‌کنم.

محمدی بیان کرد: از زمان دهیاری بادوله تا اکنون‌که شهر شده شهردار بادوله چهار سال گذشته و ثابت شده شخص توانمند و دلسوزی است.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها