امروز: سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۶ کد خبر: 8273
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر:

در سال جاری بالغ‌بر 1100 میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر اختصاص‌یافته است.

photo_2017-08-27_06-59-30
به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل از خبرگزاری صدا و سیما از شهرستان دشتی، سید محمدحسن باستی در سومین روز از هفته دولت و دومین جلسه شورای اداری سال جاری دشتی اظهار داشت: هفته دولت بهانه و فرصتی برای گفتن حقایق و واقعیت‌هایی که در خصوص فعالیت‌های قوه مجریه و دولت در سراسر کشور گفته شود.
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر بابیان اعتبارات استان بوشهر در سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته دو برابر شده است گفت: سال گذشته حدود ۵۱۰ میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر اختصاص یافت که در سال جاری بالغ‌بر ۱۱۰۰ میلیارد تومان به استان بوشهر اختصاص یافت.
وی افزود: در سال جاری ۳ هزار ۲۰۰ پروژه عمرانی در ۱۰ کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مصوبه شده است از این تعداد پروژه‌های عمرانی ۲ هزار ۵۳۰ پروژه نیمه‌تمام و تکمیلی است و حدود ۶۷۰ پروژه جدید را شروع کرده‌ایم.
باستی خاطرنشان کرد: در هفته دولت ۴۲۲ پروژه با ۵۱۷ میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسند که ازنظر تعداد پروژه نسبت به سال گذشته ۲۳ درصد کاهش داشته‌ایم ولی ازنظر رقم اعتباری ۳۷ درصد افزایش و این نشان می‌دهد که مقیاس پروژه‌های سال جاری نسبت به سال گذشته از پروژه‌ای درشت‌تر و سنگین‌تری بوده که از اهمیت بالاتری برخورداراست.
وی افزود: در استان بوشهر عملیات اجرایی ۱۱۶ پروژه با ۲۰۳ میلیارد تومان در هفته دولت آغاز می‌شود.
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر یادآور شد: در دولت یازدهم ۳ هزار و ۴۹۳ پروژه عمرانی بااعتباری بالغ‌بر ۳ هزار ۳۵۲ میلیارد تومان در هفته دولت و دهه فجر در استان بوشهر افتتاح مورد بهره‌برداری قرارگرفته است که این نشان می‌دهد سالانه بیش از ۸۰۰ پروژه عمرانی در سطح استان افتتاح‌شده است که در هیچ‌کدام از دوره‌های قبل وجود نداشته است.
وی ادامه داد: در هفته دولت بیش از ۵۶٫۵ میلیارد تومان در شهرستان دشتی پروژه عمرانی افتتاح و کلنگ زنی شده است و در چهار سال گذشته دولت یازدهم ۴۶۶ پروژه عمرانی بااعتبار ۲۵۱ میلیارد تومان افتتاح‌شده است که به‌طور میانگین سالانه ۱۱۵ پروژه عمرانی در دشتی به بهره‌برداری رسیده است.
باستی تأکید کرد: وظیفه خود می‌دانم که از تلاش‌ها و پیگیری‌های مهرجو فرماندار دشتی تشکر کنم که به‌شدت پیگیر مطالبات مردم هستند و با جدیت دنبال می‌کنند و حضور وی در جلسات شورای برنامه‌ریزی بسیار مثبت و مؤثری بوده است که توانسته درراه و حل مشکلات مردم و شهرستان تأثیرگذار بوده است.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها