امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۶ کد خبر: 8270
امام جمعه کاکی:

خدمات مسئولین بخش کاکی مثبت و قابل تقدیر است.

photo_2017-08-26_09-02-50

 

به گزارش کاکی نیوز وبه نقل ار کاکی خبر در این دیدار حجت الاسلام محمد محمدی  امام جمعه بخش کاکی با تبریک هفته دولت با بهره گیری از فرمایشات امیرالمؤمنین (ع) به بیان خصوصیات مسئولین در حکومت اسلامی پرداخت و از حاضرین درخواست کرد تا با رعایت اصول و موازین نمونه بارز یک مؤمن و کارگزار در حکومت اسلامی باشند. وی جایگاه امروز ایران اسلامی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود در عین حال تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله زیادی داریم و باید به تلاش خود بیفزاییم .
حجت السلام محمدی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از زحمات مسئولین این بخش در جهت پیشبرد اهداف نظام اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

وی با تشکر از زحمات مسئولین بابت خدمت رسانی به مردم این بخش عملکرد انان را مثبت و بسیار مفید خواند که نمونه آن فعالیت جهادی اداره برق بود که در اوج هوای نامساعد و شرجی توانستند با توجه به زیر ساخت های فرسوده و قدیمی شبکه های برق وضعیت برق منطقه را کنترل کنند و مردم در این گرما از بی برقی رنج نبرند.

امام جمعه بخش کاکی در ادامه از شورای شهر کاکی که در انتخاب سرپرست شهرداری به موقع و در اسرع وقت با انتخابی منطقی و با توجه به فصل جذب اعتبارات راه صحیح را طی کردند ابراز تشکر نمود و انتخاب آقای محمدی نیا که فردیست دلسوز و متعهد که تاکنون اقدامات مفیدی را برای شهر کاکی انجام داده، را انتخاب مناسبی دانست.

وی همچنین افزود: از شورای اسلامی شهر بادوله در ابقا وانتخاب مجدد شهردار آقای آسیایی تشکر می کنم ،ایشان از زمان دهیاری بادوله تا اکنون که شهر است ودر ۴ سال گذشته ثابت کرده است شخص توانمند ودلسوزیست ،ضمن تبریک برایشان آرزوی توفیق می نمایم

در پایان امام جمعه بخش ضمن آرزوی موفقیت برای مسئولین بخش کاکی با اهداء لوح تقدیر به بخشدار کاکی از زحمات وی تقدیر بعمل آورد.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها