امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۶ کد خبر: ka139606011

با هدف تمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی 97- 96 و ایجاد زیر ساخت های لازم آموزشی و پرورشی درکاکی آغاز شد.

photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۳_۰۹-۱۳-۱۶

به گزارش کاکی نیوز  در این جلسه  عزیز بردستانی رئیس اداره آموزش و پرورش کاک اجرای مطلوب و باشکوه پروژه مهر و ایجاد فضایی بانشاط در مدارس  را یکی از اولویت های مهم از سوی متولیان امر و دست اندرکاران آموزش و پرورش کاکی اعلام کرد وگفت:پروژه مهر  نماد همدلی  همه دستگاه های اجرایی ،مردم وآموزش وپرورش ویک فرآیند بهم پیوسته و زنجیرواری از مجموعه اقدامات مختلف اداری، مالی، آموزشی، فرهنگی و خدماتی وتربیتی می باشد وانتظار داریم همه متولیان ما را در بازگشایی با نشاط مدارس همراهی ومساعدت کنند.

وی افزود:با توجه به آغاز به کار شورای پروژه مهر ۹۶در منطقه کاکی و به محض وصول دستورالعمل پروژه مهر ۹۶و تشکیل کار گروههای پیش بینی شده در پروژه مهر، تمامی مدارس  خود را آماده استقبال از دانش اموزان در اول مهر می کنند.

در ادامه غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی ودبیر شورای بازگشایی مدارس منطقه کاکی هدف از اجرای این پروژه مهر راایجاد فضای مناسب جهت آماده سازی مدارس و استقبال از سال تحصیلی جدید می باشد.

وی افزود:  در این راستا کارگروه های ۶ گانه متشکل ازکارگروه سازماندهی، توجیه و تبلیغ، تایید صلاحیت، نظارت و ارزیابی ، تعمیرو تجهیز و انتصابات در  آموزش وپرورش ومدارس منطقه تشکیل شده است  وبا برنامه ریزی همه جانبه همچون: بهسازی مدارس، سازماندهی نیروها و نظارتهای دقیق در ثبت نام دانش آموزان مهیای آغاز سال تحصیلی جدید است.
دبیر پروژه مهر دامه داد:  امیدواریم شرایط مناسبی را برای بازگشایی مدارس ایجاد کنیم و دانش آموزان با آرامش و خاطره ، سال تحصیلی جدید را در اول مهر ماه داشته باشند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها