امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ کد خبر: 8164

در آیینی از 250 نفر ازفعالان حوزه تربیت بدنی،سلامت و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش وپرورش منطقه کاکی در سالن شهید توپال تجلیل شد.

photo_2017-03-11_13-26-41

در این آیین عزیز بردستانی رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی از تلاش های دبیران تربیت بدنی،مربیان بهداشت ،مشاوران ومدیران مدارس  قدر دانی و آنها را سنگ بنای سلامتی جامعه و نقطه عطف ورزش همگانی ذکر نمود.

وی با بیان اقدامات انجام شده حوزه تربیت بدنی وسلامت افزود: المپیاد ورزشی درون مدرسه با حضور۲۴۰۹ نفر دانش آموز در ۶۰مدرسه برگزارشده است  که مورد استقبال همه دانش آموزان واولیاء قرار گرفته است.همچنین طرح حیاط پویا در ۱۱ مدرسه،نرمش صبحگاهی ،اجرای طرح ملی طناورز،توانمندسازی همکاران با برگزاری آموزش های ضمن خدمت وایمن سازی فضاهای ورزشی اجرا شده است.

بردستانی با بیان اینکه این همایش برای نخستین بار در منطقه برگزار می شود اظهار داشت:۶۰ کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،جشنواره نوجوان سالم، نمایشگاه های سیار پیشگیری ،مسابقات بهداشتی وطرح سفیران سلامت،اجرای طرح وارنیش دهان ودندان ،آهن یاری ومکمل ویتامین دی در منطقه انجام شده است.

در ادامه عبدالحمید شعرانی رئیس اداره سلامت معاونت تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان بوشهر با تقدبر از فعالان حوزه تربیت بدنی وسلامت منطقه کاکی گفت: مدرسه به منزله یک نظام برای ارتقای سلامت است که با مشارکت فعالانه اولیاء، مربیان و دانش آموزان و با رویکرد توانمند سازی دانش آموزان در زمینه مراقبت از خود ، فرهنگ خود مراقبتی و آموزش به همسالان منجر به افزایش ظرفیت ها و توانمندسازی مردم درمورد سالم زندگی کردن ، سالم کارکردن و آموزش باکیفیت خواهد شد.

وی افزود: بهبود الگوهای تغذیه دانش آموزان، بهبود شرایط فیزیکی و بهداشت محیط در مدارس و پیشگیری از رفتارهای مخاطره آمیز سلامت در دانش آموزان واجرای طرح سفیران سلامت از برنامه های  تاثیر گذار حوزه سلامت بوده است  وتوجه به حوزه‌های تربیت‌بدنی می‌تواند ما را به سمت سلامتی و بالندگی هدایت کند.

در این مراسم  پس از اجرای چند برنامه ی بهداشتی وورزشی از ۲۵۰ نفر از مدیران،دبیران،مربیان ودانش آموزان فعال در حوزه تربیت بدنی وسلامت وآسیب های اجتماعی معاونت پرورشی وتربیت بدنی اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی با اهداء ولوح سپاس تقدیرشد.

photo_2017-03-11_13-23-17photo_2017-03-11_13-23-06

برچسب ها:

نظرات کاربران

۲ نظر یا دیدگاه برای “همایش تجلیل از فعالان حوزه تربیت بدنی وسلامت کاکی”

    mahda در تاريخ ۱ خرداد ۱۳۹۶ نوشته است:

    سلام
    اگه میشه اسامی برگزیدگان مسابقات قران وعترت رو در سایت قرار بدید

    kakinews در تاريخ ۳ خرداد ۱۳۹۶ نوشته است:

    سلام خبر در سایت گذاشتم.

ارسال نظر

تازه ترین ها