امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۵ کد خبر: 8145
با مناسبت هشتم اسفند سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی:

دراین مراسم یاد و خاطره بنیانگذاران این نهاد ،شهیدان رجایی وبا هنر گرامی داشته شد

photo_2017-02-27_07-51-11

 

همزمان با آغازهفته امورتربیتی و سالروز تاسیس این نهاد مقدس به دست معماران تعلیم و تربیت شهیدان رجائی و باهنر،در مراسمی ازحوزه معاونت پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش کاکی تجلیل شد.

در این مراسم عزیز بردستانی رئیس آموزش وپرورش  منطقه کاکی با ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بنیان‌گذاران امور تربیتی در کشور به هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی اشاره کرد و یکی از مهم‌ترین اهداف والا و ارجمند مکتب اسلام را ساختن انسان کامل و رساندن او به قرب الهی دانست.

کاکی وگفت:  شهیدان رجایی و باهنر با اتکا به مفاهیم بلند و عمیق آیات روح‌بخش قرانی و آرمان‌های حضرت امام (ره) و اهداف ترسیم‌شده‌ی انقلاب اسلامی در همان سال‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی “امور تربیتی” را در آموزش‌وپرورش پایه‌گذاری نمودند و مربیان این حوزه را سربازان انقلاب نامیدند.

وی ضمن تشکر از همکاری  مدیر ،معاونین وکارشناسان اداره آموزش وپرورش افزود: یکی از وظایف اصلی ومهم در آموزش وپرورش پرورش تربیت انسانهای پاک و دین باور در جامعه است واین امر اتفاق نمی افتد مگر به کمک مربیان ومعلمان که به تربیت اسلامی اهمیت می دهند چرا که مربیان پرورشی حراست از ارزشهای اعتقادی ودینی را برعهده دارند.

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها