امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۵ کد خبر: 8142

آیین عطرافشانی و تجدید میثاق با شهدا همزمان باسالروز تاسیس نهاد مقدس امورتربیتی و همزمان با آغاز هفته تربیت اسلامی درگلزار شهدای گمنام کاکی برگزارشد.

 

photo_2017-02-27_07-50-28

به مناسبت سالروز تاسیس نهاد مقدس امورتربیتی  و همزمان با آغاز هفته تربیت اسلامی  رئیس، معاون پرورشی وتربیت بدنی  وکارشناسان حوزه معاونت پرورشی ونمایندگان تشکلهای دانش آموزی با  حضور درگلزار شهدای گمنام  با آرمان ها شهدا  وامام شهدا   تجدید میثاق نمودند.

عزیز بردستانی رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی  در این آیین، با درود به ارواح طیبه شهیدان و امام شهیدان حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت هفته تربیت اسلامی  و فرا رسیدن سالروز تاسیس نهاد مقدس امورتربیتی  را به کلیه معاونین ومربیان پرورشی ونیروهای حوزه معاونت پرورشی وتربیت بدنی  تبریک گفت.

وی افزود: خون شهیدان، باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شد، پس همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن به شهادت رسیده‌اند.

غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش منطقه کاکی  ، تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های شهدا و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب و بستن پیوند ناگسستنی با ولایت را از وظایف دینی و آرمانی همه برشمرد و اظهار داشت: در اولین روز هفته تربیت اسلامی وروز   امور تربیتی و میثاق با شهیدان رجایی و باهنر و حفظ محتوای انقلابی نظام جمهوری اسلامی ایران ،ما در اینجا با شهدا عهد می بندیم که به وظایفمان به نحو احسن عمل کنیم تا ایران اسلامی را بیش از پیش سرفراز نموده و پرچم پرافتخار کشورمان را بر فراز قله های علمی  وتربیتی جهان به اهتزاز در آوریم.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها