امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ کد خبر: 8114

همزمان با دهه گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی ، آئین افتتاحیه نمایشگاه «مدرسه انقلاب» در هنرستان خاتم الانبیا, و دبیرستان پروین اعتصامی بادوله با حضور فرماندار ،امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان دشتی برگزار شد.

photo_2017-02-06_08-46-54

همزمان با  دهه گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی ، آئین افتتاحیه نمایشگاه «مدرسه انقلاب» در هنرستان خاتم الانبیا, و دبیرستان پروین اعتصامی بادوله با حضور فرماندار ،امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان  دشتی برگزار شد.

 

غلامعلی جمالی حاجیانی  سرپرست  اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان  منطقه کاکی  در حاشیه این مراسم گفت: این نمایشگاه  در ۵ دبیرستان دیگر با مشارکت دانش آموزان به صورت داوطلبانه برگزار می‌شود.

وی سرفصل‌ها و محورهای نمایشگاه «مدرسه انقلاب» را شامل «دیروز ما»، «امروز ما» و «فردای ما» معرفی کرد و اظهارداشت: محوریت «دیروز ما» شامل کارنامه سیاه پهلوی، فساد اخلاقی دربار و سلطه پذیری سلطنت، «امروز ما» شامل دستاوردهای انقلاب، استکبارستیزی و مطالبات رهبری و «فردای ما» هم شامل فروپاشی نظام سلطه و رسیدن به جامعه طراز اسلامی است.

 

سرپرست  اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان  منطقه کاکی هدف از برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت :: انتقال مباحث از طریق گروه های همسال، یکی از موثر ترین شیوه های یادگیری است که در نمایشگاه های مدرسه انقلاب، مبانی، اصول، ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی توسط خود دانش آموزان ارائه می شود که تاثیر گزاری آن برای سایر دانش آموزان بیشتر است.

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها