امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ کد خبر: 8104

پايگاه خبري پليس ازتوقيف 62دستگاه خودرو با خلافي بالاي ده ميليون ريال وکشف 900 هزار نخ سيگار قاچاق در استان بوشهرخبر داد.

ka565353241

توقیف ۶۲دستگاه خودرو با خلافی بالای ده میلیون ریال در گناوه

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از توقیف ۶۲دستگاه خودرو با خلافی بالای ده میلیون ریال در نه ماهه سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کاکی نیوزسرهنگ”داریوش مردانی” اظهار داشت: ماموران پلیس راهور شهرستان در راستای ساماندهی به ترافیک شهری و استعلام از وضعیت خودروهای متخلف در نه ماهه سال جاری تعداد ۶۲دستگاه خودرو با خلافی بالای ده میلیون را متوقف نموده اند.

این مقام انتظامی بیان داشت: برابر ماده ۸ آیین نامه رسیدگی به تخلفات راهور خودروهای توقیفی تا پرداخت کامل جرائم اعمال شده در پارکینگ می مانند.

وی با بیان اینکه بیشترین تخلفات خودروهای توقیفی، سرعت،سبقت غیر مجاز بوده است گفت:تخلفات مکرر این رانندگان، خود گواه بر حادثه ساز بودن آنها در طول رانندگی است .

سرهنگ”داریوش مردانی” همه رانندگان را به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی دعوت کرد و گفت: رانندگان از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز نمایند تا شاهد حوادث دلخراش رانندگی نباشیم.

 

کشف ۹۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان دیر

فرمانده انتظامی شهرستان “دیر” از کشف ۹۰۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق خبر داد.

سرهنگ “حمید محمدی نسب” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق و در پی دریافت اخبار مبنی بر دپوی محموله سیگار قاچاق در یکی از محله های شهر “دیر” ، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی محل دپوی محموله قاچاق را شناسایی و در بازرسی از این محل، ۹۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق را کشف کردند.

محمدی نسب  ارزش سیگارهای قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان ۱۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: محموله کشف شده جهت سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر با اشاره به اثرات سوء قاچاق بر اقتصاد کشور،تصریح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های قاچاقچیان، مراتب را هر چه سریعتر به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها