طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ | کد خبر : 8037
 • باهدف آماده‌سازی و آموزش برخی مهارت‌ها به دانش‌آموزان در هنگام وقوع زلزله ،هجدهمین مانور زلزله وایمنی با شعارمدرسه ایمن – جامعه تاب آوردر ۵۰ مدرسه منطقه کاکی برگزارشد. مراسم نمادین این مانور با حضور ادارات آموزش وپرورش ،هلال احمر،برق،گاز، آتش نشانی ...

  %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b2%db%b7%db%b0%db%b4

  باهدف آماده‌سازی و آموزش برخی مهارت‌ها به دانش‌آموزان در هنگام وقوع زلزله ،هجدهمین مانور زلزله وایمنی با شعارمدرسه ایمن – جامعه تاب آوردر ۵۰ مدرسه منطقه کاکی برگزارشد.

  مراسم نمادین این مانور با حضور ادارات آموزش وپرورش ،هلال احمر،برق،گاز، آتش نشانی در هنرستان فنی وحرفه ای شهر کاکی  وبا هدف افزایش آگاهی و آمادگی  مردم و جامعه برای کاهش آسیب ها، خطرات و آشنایی دانش آموزان با دو اصل مهم پناه گیری صحیح و خروج اضطراری با شعار مدارس ایمن جامعه تاب آور برگزار شد.

  در این مراسم عزیز بردستانی رئیس آموزش و پرورش کاکی گفت: این مانور در راستای اجرای پدافند غیرعامل در مدارس است و به جهت ارتقاء ایمنی و آمادگی دانش آموزان و خانواده های آنها در مقابل بلایای طبیعی بویژه زلزله و کاهش خطرات ناشی از آن برگزار می گردد.
  در حاشیه این مانور  جعفری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتی بگفت:این مانور باهمکاری این جمعیت،آتش نشانی،اورژانس،نیروی انتظامی و آموزش و پرورش ،برق  برگزار شد.
  جعفری  افزود:مربیان جمعیت هلال احمر در دو روز گذشته با حضور در مدارس سطح شهر دانش آموزان را با شیوه های پناه گیری در زمان زلزله و همچنین مباحث کمک های اولیه آشنا نمودند.
  شیوه خروج اضطراری،برپایی چادر، اطفای حریق نمایشی،انتقال مصدومان فرضی،انجام کمک های اولیه،اطفای حریق نمایشی از مهمترین اقدامهایی بود که در جریان مانور امروز در مدارس اجرا شد.%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b4%db%b6%db%b4%db%b0 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b4%db%b9%db%b2%db%b9 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b5%db%b5%db%b3%db%b0 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b1%db%b0%db%b2%db%b4%db%b7 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b4%db%b2%db%b0%db%b8

   

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "مانور سراسری زلزله و ایمنی درکاکی برگزار شد ."