طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ | کد خبر : 7897
 • دانش آموزان عضو شوراهای دانش آموزی برتر استان بوشهر در همایش ملی شوراهای دانش آموزی در اردوگاه شهید رجایی نیشابور موفق به کسب رتبه ی اول در بخش ابتکار و خلاقیت شدند. به گزارش روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره ...

  IMG-20160727-WA0002

  دانش آموزان عضو شوراهای دانش آموزی برتر استان بوشهر در همایش ملی شوراهای دانش آموزی در اردوگاه شهید رجایی نیشابور موفق به کسب رتبه ی اول در بخش ابتکار و خلاقیت شدند.

  به گزارش روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان دشتی با اعلام این خبر افزود: در همایش ملی شوراهای دانش آموزی که از هفتم مردادماه با حضور ۶۵۰ دانش آموز و مربی از استانهای مختلف در اردوگاه شهید رجایی نیشابور برگزار شد، دانش آموزانی از شهرستان های دشتی و گناوه و منطقه کاکی به نمایندگی از استان بوشهر حضور داشتند که با همراهی مربیان دلسوز و زحمتکش، این رتبه را کسب کردند.

  مربی همراه این اردو خاطر نشان کرد: همایش ملی شوراهای برتر دانش آموزی کشور به مدت سه روز در خراسان رضوی برگزار شد و دانش آموزان دراین اردو که افتتاحیه آن در باغرود نیشابور بود علاوه برشرکت درکارگاه های آموزشی ازاماکن زیارتی و تاریخی بازدید و به فیض زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(عج) نائل گردیدند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "دانش آموزان استان بوشهر در بخش خلاقیت و ابتکار، اول شدند."