امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ کد خبر: ka9505016186
در همایش ملی شوراهای دانش آموزی کشور:

دانش آموزان شهرستان های دشتی و گناوه و منطقه کاکی به نمایندگی از استان بوشهر در همایش ملی شوراهای دانش آموزی کشور دربخش خلاقیت و ابتکار، رتبه اول کشور کسب کردند.

IMG-20160727-WA0002

دانش آموزان عضو شوراهای دانش آموزی برتر استان بوشهر در همایش ملی شوراهای دانش آموزی در اردوگاه شهید رجایی نیشابور موفق به کسب رتبه ی اول در بخش ابتکار و خلاقیت شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان دشتی با اعلام این خبر افزود: در همایش ملی شوراهای دانش آموزی که از هفتم مردادماه با حضور ۶۵۰ دانش آموز و مربی از استانهای مختلف در اردوگاه شهید رجایی نیشابور برگزار شد، دانش آموزانی از شهرستان های دشتی و گناوه و منطقه کاکی به نمایندگی از استان بوشهر حضور داشتند که با همراهی مربیان دلسوز و زحمتکش، این رتبه را کسب کردند.

مربی همراه این اردو خاطر نشان کرد: همایش ملی شوراهای برتر دانش آموزی کشور به مدت سه روز در خراسان رضوی برگزار شد و دانش آموزان دراین اردو که افتتاحیه آن در باغرود نیشابور بود علاوه برشرکت درکارگاه های آموزشی ازاماکن زیارتی و تاریخی بازدید و به فیض زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(عج) نائل گردیدند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها