طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ | کد خبر : 7850
 • به گزارش کاکی نیوز وبه نفل از  خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو صبح دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کاکی با بیان اینکه این تعداد کلاس‌ها در قالب ۳۰ مدرسه است، اظهار داشت: از این تعداد ...

  به گزارش کاکی نیوز وبه نفل از  خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو صبح دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کاکی با بیان اینکه این تعداد کلاس‌ها در قالب ۳۰ مدرسه است، اظهار داشت: از این تعداد ۴۷ کلاس درس در بخش کاکی فرسوده و تخریبی است که برای ساخت و نوسازی این کلاس ها ۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

  وی افزود: در سال گذشته علی‌رغم همه مشکلات و محدودیت‌های منابع مالی ۱۶ میلیارد ریال به بخش آموزش منطقه کاکی اختصاص یافت که این اعتبارات جوابگوی همه نیازهای این بخش نیست و می‌طلبد مردم و خیرین مشارکت بیشتری در این امر داشته باشند.

  مهرجو تصریح کرد: در سال ۹۴ خیرین ۶۱ میلیارد ریال در امر بازسازی فضاهای آموزشی شهرستان مشارکت داشته‌اند که تعدادی از این پروژه‌ها افتتاح و تعدادی نیز در دست اجرا است.

  وی با بیان اینکه در دو سال اخیر ۱۲ کلاس در بخش کاکی نوسازی و بازسازی شده است، اضافه کرد: در حال حاضر پنج کلاس نیز در حال نوسازی است که امیدواریم هر چه زودتر تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

  مهرجو یادآورشد: در سال جاری نیز تلاش داریم با تامین اعتبارات لازم برخی از پروژه‌های در دست اجرا تکمیل و افتتاح شود تا شاهد رفع برخی از مشکلات آموزشی موجود در این بخش باشیم.

  وی با اشاره به اینکه اعتبارات شهرستان بر اساس الزامات قانونی توزیع می شود، گفت: شورای آموزش و پرورش در جلب و جذب خیرین در راستای کمک به آموزش وپرورش گام بردارد و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نورزد.

  فرماندار دشتی بیان کرد: با توجه به شروع فصل تابستان ضرورت دارد دستگاه‌های ذیربط از جمله آموزش وپرورش در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با برنامه‌ریزی های مناسب گام‌هایی بردارند.

  وی از عنایت استاندار بوشهر به بخش آموزش تقدیر کرد و گفت: در چند سال اخیر استاندار بوشهر همواره در جلسات مختلف در راستای ارتقای کیفیت آموزش استان تاکیدات مهمی داشته و تاکنون نیز گام‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است.

  مهرجو همچنین ارتقای کیفیت آموزشی از پایه و تقویت کنکور را از دیگر برنامه های خوب استاندار در سطح استان عنوان کرد.

  برگزاری کلاس های اوقات فراغت بخش کاکی

  رئیس آموزش وپرورش منطقه کاکی گفت: در سال جاری کلاس های اوقات فراغت با مشارکت ۶۰۰ دانش آموز در هشت پایگاه و ۲۸ کلاس برگزار می شود.

  عزیز بردستانی با بیان اینکه این کلاس ها از یکم تیرماه به مدت دو ماه برگزار می شود، اظهار داشت: برگزاری اردوهای زیارتی  برای دانش آموزان بی بضاعت و اعزام فرهنگیان به کربلای معلی از دیگر برنامه ها است.

  وی از عنایت ویژه دولت وفرماندار شهرستان به بخش آموزش تقدیر کرد و ادامه داد: در سال گذشته علی رغم همه محدویت های منابع مالی ولی اعتبارات خوبی به این بخش اختصاص یافت که جای تقدیر وتشکر دارد.

  بردستانی بیان کرد: در حال حاضر ۴۸ کلاس درس در سطح بخش کاکی نیاز به نوسازی دارد که برای بازسازی این کلاس ها ۸۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

  وی با اشاره به اینکه در سال ۹۴ پروژه های خوبی در بخش کاکی به بهره برداری رسید و برخی از مشکلات موجود مرتفع شد، تصریح کرد: در دو سال اخیر اعتبارات تعمیر و تجهیز مدارس بخش کاکی به طور کامل تخصیص پیدا کرد.

  بردستانی از ارتقای کلاس‌های کنکور خبر داد و گفت: با عنایت استاندار بوشهر ارتقای کلاس های کنکور در دستور کار قرار گرفت و این کلاس ها با کیفیت خوبی انجام شد که امیدواریم در سال جاری شاهد رتبه های خوبی در سطح استان و کشور باشیم.

  وی ادامه داد: امیدواریم در سال جاری نیز با تامین اعتبارات لازم پروژه های جدید در بخش آموزش شروع شود.

  همچنین به گزارش کاکی نیوز   در این جلسه  حجت الاسلام محمدی امام جمعه کاکی با تبریک میلاد امام حسن مجتی (ع)ُ از توجه وعنایت فرماندار به بخش کاکی تشکر نمود وگفت: بخش کاکی در زمینه فضاهای آموزشی پرورشی با کمبود مواجه می باشد وانتظار داریم با تخصیص اعتبار این امر مرتفع شود.

  اسدالله حاجیانی بخشدار کاکی نیز به موفقیت های آموزش وپرورش اشاره کرد وگفت:در سال تحصیلی ۹۴/۹۵ بیش از ۴۰ نفر از دانش آموزان وفرهنگیان منطقه در مسابقات قرآن ومعارف اسلامی وفرهنگی وهنری وپرسش مهر حاپز رتبه های اول تا سوم استانی شدند ودر جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برنامه ریزی لازم در بخش صورت گرفته است.

  در این جلسه غلامعلی جمالی حاجیانی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش کاکی به لزوم همکاری همه دستگاههای اجرایی در زمینه اوقات فراغت اشاره کرد وگفت:۶۰۰ دانش آموز شرکت کننده  اوقات فراغت خود را در کارگاههای فنی وحرفه ای،فرهنگی و هنری،آموزشی و ورزشی زیر نظر مربیان با تجربه  می گذرانند.

  وی خواستار تخصیص اعتبار لازم جهت ترمیم وبازسازی زمین چمن مصنوعی مجتمع ورزشی ،کانون فرهنگی وتربیتی باقرالعلوم واحداث نماز خانه در مدارس شهید حاجیانی وشهید آیت شد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "۴۲۰ میلیارد ریال برای بازسازی فضاهای آموزشی دشتی نیاز است"