امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۴ کد خبر: ka940710145
دومین دوره ی المپیاد ورزشی:

آیین افتتاحیه دومین دوره ی المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضور مسئولین آموزش وپرورش کاکی در دبستان زینبیه شهر بادوله برگزارشد.

DSC05163در آیین افتتاح این المپیاد عزیز بردستانی زئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی اجرای المپیاد درون مدرسه ای را در راستای تحقق ساحت تربیت بدنی و سلامت دانش آموزان دانست وگفت: المپیاد درون مدرسه ای با هدف افزایش نشاط ، تحرک و تضمین تندرستی و در جهت تربیت دانش آموزان انجام می شود و امیدواریم در سال تحصیلی جاری با مشارکت اولیای محترم ومسئولین منطقه ، تلاش دانش آموزان و همت همکاران دلسوز بتوانیم المپیاد درون مدرسه ای را با مشارکت بیشتر دانش آموزان و کیفیت بالاتر عملیاتی کنیم.
وی با تقدیر از همکاری های شهردار وشورای اسلامی شهر بادوله در اجرای المپیاد ورزشی وکمک به مدارس افزود: توسعه و تقویت فعالیتهای ورزشی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جسمانی در مدارس است و امیدواریم با مشارکت همه دلسوزان به این مهم برسیم.
در این آیین سوگند‌نامه المپیاد ورزشی توسط یکی از دانش‌آموزان قرائت وسپس تیم های ورزشی از از مقابل جایگاه رژه رفتند ودر ادامه حرکات ورزشی همچون ورزش‌های رزمی و طناب بازی و حلقه زنی اجرا شد

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها