امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴ کد خبر: ka946898
با حضور نماینده مردم دشتی وتنگستان وفرماندار دشتی

در آخرین روز از هفته ی دولت ۲۰ پروژه ی عمرانی بااعتبارشش میلیارد نهصد پنجاه وپنج میلیون تومان درکاکی افتتاح و کلنگ زنی شد.

k214.0123540

در آخرین روز از هفته ی دولت با حضور حجت الاسلام پورفاطمی نماینده ی مردم شریف  دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار واعضای شورای اداری شهرستان دشتی وبخش کاکی  ۲۰ پروژه ی عمرانی  با اعتبار شش میلیارد ونهصد پنجاه وپنج میلیون تومان در بخش کاکی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش کاکی نیوز افتتاح پروژه ی تعریض و بهسازی محور کاکی، بادوله به طول بیش از شش کیلومتر با اعتبار چهارمیلیارد وسیصد میلیون تومان ،افتتاح طرح هادی و فاز دوم خیابان سازی معابر روستایی تلخو با اعتبار دوهزار میلیون ریال و به طول بیش از پنج هزار متر مربع ، کلنگ زنی جاده ی بین مزارع بادوله، تلخو و آتش نشانی  شهرداری شهر بادوله با اعتبار۲۵۰میلیون تومان،   آغاز عملیات زیر سازی و آسفالت راه روستایی کاکی به هلالی ها  به طول بیش از دو کیلومتر، واعتبار ۱۰۰ میلیون تومان ،تکمیل و تملک بلوار بسیج با اعتیار بیش از ۱۸۶ میلیون ریال، افتتاح خیابان محله ی بنیاد مسکن کاکی با اعتبار بیش از سه هزار میلیون ریال ، افتتاح آسفالت خیابان وکوچه در شهرکاکی  به مساحت بیش از هیجده هزار متر مربع ،ساختمان جهاد کشاورزی با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد ریال و به مساحت ۳۵۰ متر مربع به به بهره برداری رسید.

همچنین زمین چمن  مصنوعی دبیرستان آیت الله دشتی  به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح شد

 

 

برچسب ها:

نظرات کاربران

یک نظر یا دیدگاه برای “افتتاح و کلنگ زنی ۲۰پروژه ی عمرانی در بخش کاکی”

    شهروند کاکی در تاريخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ نوشته است:

    به خدا این محور کاکی به بادوله چندبار افتتاح میشود . البته خوراک خوب تبلیغاتی شده که هر مسئولی به کاکی آمد روبان آن را پاره میکند . چه کار ماندگاری در کاکی صورت گرفته کاکی هنوز به شهر ارواح نزدیکتر است تا به شهر آباد شهرهای دلوار و بردخون را نگاه کنید چقدر پیشرفت کرده اند و تمام زیزساختهای اداری و شهری در آن مهیا و وجود دارد ولی در کاکی با این قدمت چه اداره ای وجود دارد آنهایی که هستند نیز در حد نماینگی هستند که جای بسی تأسف برای مردم کاکی هست که با وجود داشتن نماینده محترمی چون حاج آقا پورفاطمی ، هنوز مثل ۱۶ سال قبل هستیم البته این به مسئولین بی درایت کاکی بر میگردد که تا کنون مصرانه چیزی برای کاکی نخواسته اند و طرح و پروژه ای برای عمران و آبادی کاکی نداشته اند .

ارسال نظر

تازه ترین ها