طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳ | کد خبر : 5682
 • به گزارش کاکی نیوز غلامحسین فقیه در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: یک زن دامدار 50 ساله‎ که در ساعات اولیه بامداد در اثر حمله یک گرگ جراحات زیادی بر بدن وی وارد شده بود، برای مداوا به بیمارستان زینبیه ...

  متخصص جراحی عمومی بیمارستان زینبیه خورموج : حمله گرگ به یک زن دامدار در روستای هلالی منصوری شهرستان دشتی، وی را روانه بیمارستان کرد.به گزارش کاکی نیوز غلامحسین فقیه در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: یک زن دامدار 50 ساله‎ که در ساعات اولیه بامداد در اثر حمله یک گرگ جراحات زیادی بر بدن وی وارد شده بود، برای مداوا به بیمارستان زینبیه شهر خورموج منتقل شد.

  متخصص جراحی عمومی بیمارستان زینبیه خورموج ادامه داد: بعد از معاینه اولیه این بیمار مشاهده کردیم که بیشتر قسمت‎های بدن این زن، مورد حمله و گازگرفتگی این حیوان شده است.

  وی افزود: با اعزام این بیمار به اتاق عمل بیمارستان زینبیه خورموج اقداماتی که در این مرکز درمانی مقدور بود را انجام دادیم و وی برای ادامه روند درمانی به بیمارستان بوشهر منتقل می‎شود.

  ر.احمدی یکی از همراهان این بیمار نیز در این باره گفت: آ.احمدی درروستای هلالی منصوری بخش کاکی مشغول به دامداری است که در ساعات اولیه امروز توسط یک گرگ، دچار گازگرفتگی شده و در نهایت با کمک همسایه‎ها از حمله حیوان درنده نجات پیدا می‎کند.

  وی گفت: آ.احمدی درروستای هلالی منصوری، ساعت حدود دو بامداد در اثر حمله یک گرگ زخمی می‎شود.

  وی افزود: این گرگ اول به منزل همسایه آ.احمدی حمله می‎کند و بعد از اینکه یک مرغ را طعمه خود می‎کند با سر و صدای همسایه‎ها پا به فرار می‎گذارد.

  احمدی ادامه داد:  در حین فرار وقتی از طرف آ.احمدی سنگ به سمت این گرگ پرتاب می‎شود، وی را مورد حمله خود قرار داده و جراحات شدیدی را به وی وارد می‎کند.

  وی یادآور شد: این حیوان بعد از وارد کردن جراحات شدید به این دامدار، وی را روی زمین می‎کشاند که با سر و صدای فراوان همسایه‎ها، حیوان درنده وی را رها می کند و متواری می‎شود.

  احمدی ادامه داد: پس از اینکه آ.احمدی توسط این گرگ روی زمین کشیده می‌شود، دست و پا و سر و صورت وی زخمی می‌شود و پوست صورت وی نیز به کلی برداشته شده است ولی در نهایت با کمک همسایه‌ها از حمله این حیوان درنده وحشی نجات پیدا کرد.

  در میان اکثریت مردم مدعی هستند این زن مورد حمله پلنگ قرارگرفته است.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "حمله پلنگ به زن دامدار در روستای هلالی"
  ۸ نظر برای “حمله پلنگ به زن دامدار در روستای هلالی”
  1. دوست گفت:

   پس محیط زیست کارش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. کاکی گفت:

   نوشتی پلنگ تا تیترت داغ شود؟ ای روزگار بعضی ها برای داغ شدن تیتر خبرهایشان چه کارها و به چه دروغهایی که متوسل نمیشوند.

  3. محسن گفت:

   سلام
   حالا گرگ یا پلنگ؟؟
   عنوان نوشته پلنگ اما تو متن خبر شده گرگ!!!!!

  4. kaki گفت:

   دوست گرامی پلنگ نبوده گرگ بوده.

  5. محمد گفت:

   با سلام
   دوستان مهم نيست پلنگ بوده يا گرگ مهم اين است كه بنده خدا با بدني تكه تكه روانه بيمارستان شده و هنوز در بيمارستان به سر ميبرند و در جواب اون دوستمون كه ميگن دكتر بيمارستان اعلام كرده گرگ بوده بايد عرض كنم كه دكتر كارش طبابت هست نه اينكه يه فرد مجروح كه توسط يك حيوان وحشي مورد حمله قرار گرفته اظهار نظر بكنه و بگه توسط گرگ مورد حمله قرار گرفته يا نه و مهمتر از اين در حق روستاهاي هلالي و مسيله اجحاف شده كه هنوز از امكانات اوليه برخوردار نيستند و مسئولين حتي حاضر نيستند به اين دامداراني كه در اين روستاها ساكن هستند در حد يك نامه نگاري به حل مشكلات برق و آب اين روستاها بپردازند گرچه امام جمعه و بخشدار محترم تلاش هايي در جهت رفع مشكلات مذكور نموده اند ولي يك دست كه صدا ندارد . اميدوارم كه همه با هم در جهت رفع مشكلات اين عزيزان هماهنگ شويم تا به شغل دامداري و كشاورزي خود بپردازند . انشاالله