طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ | کد خبر : 5270
 • به گزارش کاکی نیوز درآیین اختتامیه این جشنواره هیات داوران هشت نفر برتر جشنواره ملی مشاعره رضوی را برای شرکت در دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) معرفی کرد. زهرا معصومی از بوشهر، مرتضی اسدالهی از اسلام شهر و زینب ...

  نهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی از سری برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با معرفی برترین ها در بوشهر به کار خود پایان داد.به گزارش کاکی نیوز درآیین اختتامیه این جشنواره هیات داوران هشت نفر برتر جشنواره ملی مشاعره رضوی را برای شرکت در دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) معرفی کرد.

  زهرا معصومی از بوشهر، مرتضی اسدالهی از اسلام شهر و زینب کاظمی از شهرستان دیر بوشهر به ترتیب مقام های اول تا سوم جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر را از آن خود کردند.

  همچنین زهره نیکنام از برازجان بوشهر، عبدالمهدی آسیایی فرد از شهرستان دشی بوشهر، احسان گرگین زیارتی از برازجان، فاطمه بحرینی مطلق از برازجان و جواد حسینی از بوشهر نیز به ترتیب مقام های چهارم تا هشتم را به خود اختصاص دادند.

  این افراد درآیین پایانی جشنواره بین المللی امام رضا(ع) که درشب میلاد ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) درمشهد برگزار می شود، مشاعره زنده خواهند داشت.

  جشنواره ملی مشاعره رضوی روز یکشنبه با حضور60 نفر از برترین های مشاعره کشور در بوشهر برگزار شد.
  منبع: ایرنا

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "معرفی برترین های جشنواره مشاعره رضوی در بوشهر"