طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 4012
 • دکتر  عبدالرضا رئیسی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر آیین افتتاح این بیمارستان  به بیان وظایف  گفت: نقش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برپایی بیمارستان صحرایی که همواره در تامین نیروی انسانی، تجهیزات پزشکی و خدمات ...

  در آیینی بیمارستان صحرایی تخصصی شهید فاتحی مجرد بادوله   بخش کاکی  استان بوشهر افتتاح شد.

  دکتر  عبدالرضا رئیسی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر آیین افتتاح این بیمارستان  به بیان وظایف  گفت: نقش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برپایی بیمارستان صحرایی که همواره در تامین نیروی انسانی، تجهیزات پزشکی و خدمات دارویی پیشتاز می باشد، بسیار چشمگیر است.
  وی افزود: هدف از  ایجاد بیمارستان  صحرایی با حضور نیروهای بسیجی در قالب نیروهای متخصص، کادر پرستاری و پیراپزشکی  ارائه خدمت به نقاط دور افتاده وبرآورده شدن عدالت در سلامت وزنده نگه داشتن روحیه جهادی وبسیجی است وما وظیفه خود می دانیم به ولی نعمتان خود یعنی مردم شریف  خدمت رسانی نماییم.

  وی افزود: در راستای خدمت رسانی به مردم تیم جراحی فوق تخصص پلاستیک  در بهمن ماه امسال  روزانه به یکهزار بیمار خدمات رایگان داد  ودر مدت چهار روز 86 عمل جراحی رایگان  انجام داد که در صورت مراجعه بیماران به تهران  می بایست بیش از20 میلیارد ریال هزینه ویزیت وعمل جراحی   متقبل می شدند که این اقدام خیر خواهانه  درنوع خود در استان بوشهر بی نظیر بود.

  در این مراسم  دکترحسن  ملکی رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر نیز رسالت بسیج جامعه پزشکیاشاره کرد وگفت  : بیمارستان صحرایی تخصصی شهید فاتحی مجرد بادوله  بخش کاکی سومین درمانگاه وبیمارستان صحرایی است که در یک سال اخیر در مناطق دور افتاده شهرستان دشتی خدمت رسانی می کند وما   با 27 متخصص در رشته های قلب، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، چشم، داخلی، پوست، مغز و اعصاب،کلیه ومجاری اداره وجراحی به مدت سه روز  وهر روز به بیش از 700 نفر ا زمردم  خدمت رسانی شامل، ویزیت، دارو و درمان و در صورت نیاز ارجاع به مرکز استان برای عمل جراحی به صورت رایگان  می کنیم ومی کوشیم که مشکل بیماران مرتفع گردد..

  در ادامه دکتر قائد امینی مدیر امداد درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور اظهار داشت: از ابتدای سال 92 تا کنون سه میلیون وچهرصد هزار نفر از خدمات تخصصی پزشکی در قالب این چنین بیمارستانهای بهره مند شده اند وتا کنون 34 میلیارد تومان در مناطق کم تر برخوردار ودور کشور خدمات ارائه شده است.

  وی با تقدیر از ارتقاء سلامت در استان بوشهر افزود: استان بوشهر در سال جاری از سه استان اول کشور است وهدف ما ارتقاء کیفیت خدمات ومراقبت از سلامت است.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "بیمارستان صحرایی شهید فاتحی مجرد بادوله راه اندازی شد."