طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ | کد خبر : 336
 • به مناسبت هفته جهاد کشاورزی رئیس وکارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان دشتی با امام جمعه کاکی دیدار نمودند. در این دیدار حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی با تبریک هفته جهاد کشاورزی به فعالیتهای جهادگران در دفاع مقدس وتوسعه ورونق بخش ...

  امام جمعه کاکی:جهاد کشاورزی بازوی پرتوان انقلاب اسلامی است وامروز نیز جهاد کشاورزی یکی از اداراتی است که مردم رضایت کامل از خدمات آن دارند .

  به مناسبت هفته جهاد کشاورزی رئیس وکارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان دشتی با امام جمعه کاکی دیدار نمودند.

  در این دیدار حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی با تبریک هفته جهاد کشاورزی به فعالیتهای جهادگران در دفاع مقدس وتوسعه ورونق بخش کشاورزی اشاره نمود واظهارداشت: جهاد کشاورزی بازوی پرتوان انقلاب اسلامی است وامروز نیز جهاد کشاورزی یکی از اداراتی است که مردم رضایت کامل از خدمات آن دارند .

  وی افزود:شهرستان دشتی قطب کشاورزی استان وبخش کاکی تگین آن می باشد لذااگر تلاش داریم که بسوی تولید بیشتر وصادرات غیر نفتی برویم بایدبخش کشاورزی را تقویت کنیم وبسوی صنعتی شدن آن پیش برویم تا بتوانیم ازکمترین سطح زیر کشت بیشترین محصول برداشت نماییم.

  امام جمعه خواستار تقویت روحیه جهادی وآموزش جوانان در رشته های کشاورزی  شد واز مسئولان خواست که در جهت توسعه نخیلات تلاش نمایند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "کاکی قطب کشاورزی استان بوشهر"