امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ کد خبر: 2244

سید علی اکبر پورفاطمی:ااینجانب ضمن تشکر و سپاس مجدد از حضور حماسی سیاسی اقشار مختلف مردم شریف در انتخابات، برخود واجب میدانم از کلیه ی اقشار مردم و نیز دست اندر کاران انتخابات اعم از هیاتهای نظارت، اجرایی، بازرسی، قضایی، دستگاههای اجرایی، نیروهای نظامی وانتظامی، شوراها ودهیاران،  به خاطر زمینه سازی برای مشارکت…

سید علی اکبر پورفاطمی:ااینجانب ضمن تشکر و سپاس مجدد از حضور حماسی سیاسی اقشار مختلف مردم شریف در انتخابات، برخود واجب میدانم از کلیه ی اقشار مردم و نیز دست اندر کاران انتخابات اعم از هیاتهای نظارت، اجرایی، بازرسی، قضایی، دستگاههای اجرایی، نیروهای نظامی وانتظامی، شوراها ودهیاران،  به خاطر زمینه سازی برای مشارکت حداکثری و حسن برگزاری انتخابات قدردانی کنم.

س شورای شهر کاکی در بیانیه ای از حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر تشکر کرد.متن این بیانیه به شرح زیر می باشد: 

بسمه تعالی
تقدیر وسپاس ازحضور مردم شریف کاکی در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی
حضور حماسی و تاریخی مردم انقلابی و ولایتمدار شهر کاکی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی، برگ زرین دیگری در کارنامه ی حماسه سازان  پیرو خط امام ورهبری ثبت نموده است. بدون شک این همایش شورانگیز، در دفتر خاطرات انقلاب ماندگار گردیده و همت متعهدانه ی مردم  کاکی هرگز فراموش نخواهد شد.
دراین عرصه، مردم با هم رقابت میکنند و اکنون مردم پیروز میدان انتخابات هستند و کسی  در انتخابات شکست خورده نیست جز دشمنان انقلاب اسلامی.
خوشبختانه مهمترین بخش انتخابات که مشارکت حداکثری و حضوربابصیرت مردم در صحنه بود، بحمدالله حضور پرشور و حماسه سیاسی محقق شد و ازاین بابت قلب مقام معظم رهبری، خانواده های معظم شهداء و دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان شاد گشت.
اکنون که فصل رقابت به پایان رسیده است، تمام توانها باید به کار و تلاش و ساختن شهرمان معطوف شود و باید با همگرایی و وحدت، توسعه ی متوازن را در شهر کاکی پیگیری نمائیم.
اینجانب ضمن تشکر و سپاس مجدد از حضور حماسی سیاسی اقشار مختلف مردم شریف در انتخابات، برخود واجب میدانم از کلیه ی اقشار مردم و نیز دست اندر کاران انتخابات اعم از هیاتهای نظارت، اجرایی، بازرسی، قضایی، دستگاههای اجرایی، نیروهای نظامی وانتظامی، شوراها ودهیاران،  به خاطر زمینه سازی برای مشارکت حداکثری و حسن برگزاری انتخابات قدردانی کنم.
بی شک فعالیت کلیه ی کاندیداهای محترم و همکاران ستادیشان که تنور انتخابات را گرم نگهداشته وموجب مشارکت حداکثری شدند، قابل تکریم و ستایش است .
با سپاس فراوان از مردم هوشمند و نیک اندیش کاکی که مرا نماینده ی شایستگیهای خود در شورای شهر کاکی قرار داده اند؛ انشاءالله بتوانیم با همراهی همه ی علاقه مندان و دلسوزان پیشرفت وتوسعه ی شهر کاکی، درکنار سایر منتخبان ، امانت دار رای مردم وخدمتگزار شایسته وسرافراز باشیم.
خدایا : همان طور که از تو به خاطر نعمت زندگی ام سپاسگزاری می کنم برای نعمت آدمهای نازنینی که در طول این تعهد اخلاقی و شرعی برای خدمت به مردم سر راهم قرار دادی نیز بی نهایت ممنونم . بسیاری از همین دوستان الهام بخش من بودند . باعث رشد و پویایی من شدند و البته گاهی نیز مرا به چالش کشیدند . دوستم داشتند و هر بار که برای این شهر و نسل آینده برنامه ای داشتم تشویقم کردند . من نیز با دلی پاک و صمیمی آنها را دوست دارم و برایشان عاقبت به خیری آرزو می کنم .
خدایا : بار الها : به همه ی دوستانم سلامتی , امنیت , ثروت , موفقیت , آرامش و شادی عطا کن و دعایشان را مستجاب بفرما … و حرف آخر :
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار
سید علی اکبرفاطمی
رییس شورای اسلامی شهر کاکی

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها