طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ | کد خبر : 1899
 • اولین یادواره 5 شهید دانش آموز  دبیرستان شهید بهشتی کاکی  با حضور معاون تبلیغی مرکز آینده سازان کشوردر دبیرستان شهید بهشتی کاکی برگزارشد. در این یادواره حجت الاسلام شفیعیان معاون تبلیغی مرکز آینده سازان کشوربا بیان خاطراتی از شهدا گفت: شهدا ...

  معاون تبلیغی مرکز آینده سازان کشور:برگزاری یادواره شهدا تلنگری به خود و یادآوری این موضوع كه به كمك و تلاش چه كسانی الان اینجا هستیم و آیا اهداف آنها را كه رفته اند دنبال می كنیم.

  اولین یادواره 5 شهید دانش آموز  دبیرستان شهید بهشتی کاکی  با حضور معاون تبلیغی مرکز آینده سازان کشوردر دبیرستان شهید بهشتی کاکی برگزارشد.

  در این یادواره حجت الاسلام شفیعیان معاون تبلیغی مرکز آینده سازان کشوربا بیان خاطراتی از شهدا گفت: شهدا مصداق و نمونه بارز عمل به آیات و فرامین الهی هستند که یاد آنان در گذر زمان غبار فراموشی و کهنگی نمی گیرد و در بعد معنوی بر افکار جامعه بسیار تاثیر گذار می باشند.

  وی خودسازی و الگوبرداری دانش آموزان از زندگی شهدا را موجب موفقیت در دنیا و آخرت خواندوافزود: نسل جوان ،آینده سازان ایران اسلامی هستند که بایستی با قدم گذاشتن در مسیر شهدا ادمه دهنده راه آنان باشندوبا مطالعه و دقت در زندگینامه و وصیت نامه شهدا و الگو قرار دادن شیوه زندگی آنان یقینا هیچ گاه از مسیر ارزش های متعالی منحرف نخواهیم شد.

  وی اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا تلنگری به خود و یادآوری این موضوع كه به كمك و تلاش چه كسانی الان اینجا هستیم و آیا اهداف آنها را كه رفته اند دنبال می كنیم.

  معاون تبلیغی مرکز آینده سازان کشور با اشاره به اخلاص و اخلاق شهدا گفت: اگر در سیره و منش شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس تحقیق نمائیم به این نتیجه می رسیم كه در بین آنها اخلاص در عمل و اخلاق نیكو شاخص مهم بوده است و آنها به مقام قرب الهی دست یافته اند و شهادت نصیب آنها شده است زیرا شهدا مصداق و نمونه بارز عمل به آیات و فرامین الهی هستند که یاد آنان در گذر زمان غبار فراموشی و کهنگی نمی گیرد و در بعد معنوی بر افکار جامعه بسیار تاثیر گذار می باشند.

  حجت الاسلام شفیعیان تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدایی به ثمر رسید که با اعتقاد راسخ به ولایت و در پاسداری از آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) از جان خود مایه گذاشتند..

  در ادامه غلامحسین پوراکبری رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی با اشاره وظیفه دانش آموزان در حفظ یاد ونام شهدا در مدارس گفت: برگزاری یادواره شهدا با بیان خاطرات و زندگینامه آنان و تبین اهداف، معیار و ملاک شهدا موجب آشنایی نسل آینده با فرهنگ شهادت و گام نهادن در راه پرفروغ آنان می شود.

   وی گفت: جوانان و به ویژه دانش آموزان ما نیز باید همپای علم آموزی با حرکت در مسیر تقوای الهی زندگانی و ارزش های شهدا را در زوایا و عرصه های مختلف زندگی خود به کار گیرند.

  در ادامه پیکر نمادین یکی از شهدا تشییعوگروه دانش آموزی به اجرای مداحی نمود وپیام معاون پرورشی وفرهنگی وزیر آموزش وپرورش قرائت شد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "اولین یادواره 5 شهید دانش آموز دبیرستان شهید بهشتی کاکی"