امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

امام جمعه کاکی:  9 دی را روز افشای چهره نفاق،یک نعمت برای نظام،رویش جوانان انقلابی،خاکسترشدن سرمایه های دشمن ومشخص شدن چهره های معاویه صفتان بود. همزمان با سالروز حماسه 9 دی ماه ،همایشی با عنوان بصیرت در سالن شهید توپال کاکی برگزارشد. در این همایش حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی…

امام جمعه کاکی:  9 دی را روز افشای چهره نفاق،یک نعمت برای نظام،رویش جوانان انقلابی،خاکسترشدن سرمایه های دشمن ومشخص شدن چهره های معاویه صفتان بود.

همزمان با سالروز حماسه 9 دی ماه ،همایشی با عنوان بصیرت در سالن شهید توپال کاکی برگزارشد.

در این همایش حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی  با بیان ابعاد مختلف فتنه 88 گفت: جريان شكل‌گيری فتنه 88 از سال‌ها پيش طرح‌ريزی و برنامه‌ريزی شده بود و فتنه‌گران و معاندان نظام از سال‌ها هدف آنها اين بود كه با كمك ايادی داخلی و خارجی مانند آمريكا، انگليس و اسرائيل، نظام جمهوری اسلامی ايران را ساقط كنند،بطوری که  جان مکین در  انتخابات سال 2008 اعلام نمود نظام ایران  را با جنبش سبز منهدم می‌کنیم .

محمدی افزود:  دشمنان برای ایجاد فتنه 88  از هشت دفتر ویژه  این جریان را برنامه ریزی وهدایت می نمودند ، بطوری که  از 700 اتاق فکر این جریان ،35 هزار مقاله،4200 گزارش و300 جلد کتاب برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی به رشته تحریر در آمده بود  و19 مرکز مجری اجرای نقشه های آنان بود .

محمدی تأكيد كرد: نبايد تصور كرد كه اين فتنه‌ها و دسيسه‌های دشمنان اولين و آخرين توطئه‌های آنان است چراكه استكبار هيچ‌گاه بيكار ننشسته و همواره به دنبال فرصتی برای براندازی نظام است.لذا باید با بصیرت، درک انقلابی و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری، راه را همچون گذشته گم نکنیم.

امام جمعه  9 دی را روز افشای چهره نفاق،یک نعمت برای نظام،رویش جوانان انقلابی،خاکسترشدن سرمایه های دشمن ومشخص شدن چهره های معاویه صفت دانست وتاکید نمود:در این فتنه خیلی از خواص بی عرضه دین خود را فروختند ودر سایه حضور مردم در صحنه، رسوا شده و ماهیت درونی آنها نیز برای مردم آشکار شد.

وی از دبیران ومعلمان خواست  تا دانش آموزان را ابعاد شوم این فاجعه آشنا نمایند وآنان رابرای فتح قله های رفیع علم ودانش آماده نمایند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها