امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۱ کد خبر: 1823

امام جمعه کاکی: حماسه نهم دی ماه، تجلی وحدت، غیرت و دیانت مردم ایران اسلامی است که در این روز مردم یک بار دیگر با حضور با بصیرت خود، ولایت پذیریشان را به اثبات رساندند. حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی در مراسم گرامیداشت 9 دی ماه در مرکز فرهنگی امام…

امام جمعه کاکی: حماسه نهم دی ماه، تجلی وحدت، غیرت و دیانت مردم ایران اسلامی است که در این روز مردم یک بار دیگر با حضور با بصیرت خود، ولایت پذیریشان را به اثبات رساندند.

حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی در مراسم گرامیداشت 9 دی ماه در مرکز فرهنگی امام خامنه ای شهر کاکی با اشاره به حماسه 9 دي  اظهار داشت:حماسه 9 دی نشان داد که حضور یکپارچه مردم در صحنه و حمایت به موقع از ارزش ها و آرمان های انقلاب و نظام، خنثی کننده توطئه های دشمنان است.

وی افزود: اين حماسه تبلور ايمان به اسلام، ولايت، حاکميت الهي و ارزش هاي مکتب اسلامي و افتخار مردم ايران است ،زیرا فتنه گران سال 88، اساس اسلام و انقلاب را هدف قرار دادند و قصدشان برچيدن نظام الهي بود. آنان از هيچ کوششي فروگذار نکردند، به ارزش هاي اسلامي و مکتبي دهن کجي و هنجارشکني کردند .

امام جمعه کاکی در ادامه ،یوم الله نهم دی ماه را یوم الله اکبر دانست وگفت: نهم دی دانشگاهی بود برای نسل های سوم وچهارم انقلاب  ومردم با بصیرت ایران اسلامی در این روز با اتحاد وهمدلی  وحضور حماسی خود  تمام نقشه های دشمن را خنثی نموده وچشم فتنه گران را کور نمودند.

وي با اشاره به اينكه افراد  بي بصيرت افراد ا بي دين نيستند گفت :  افرادي كه به خانه فاطمه زهرا (س ) حمله كردند،  ویا در برابر امام حسین(ع) ایستادند و وی ویاران با وفایش را به شهادت رساندند ،همگي مسلمانان  بي بصيرتي  بودند كه نسبت به دشمن خود شناخت و بصيرت نداشتند

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها